otrdiena, 2020. gada 21. janvāris

Satikšanās pakāpieni jau tuvu... atziņas no sarunas ar dzemdību vecmāti.

Ar katru dienu, nakti un pat stundu noskaņojos bērniņa sagaidīšanai. Ieklausoties savā ķermenī, jūtu, ka tas brīdis ir tuvu.
Pirms pāris nedēļām satikos ar izvēlēto vecmāti Līgu. Viņa rosināja padomāt par daudzām lietām. Gan par praktiskām, ko paņemt līdzi uz dzemdību namu, bet arī par garīgām un emocionālām, piemēram, apzināt savu spēku, apņemšanos un varēšanu, ko izmantot dzemdību procesā.
Kā arī atgādināja, ka dzemdības taču ir svētki - bērniņa dzimšanas diena! Tas mani rosināja nedaudz mainīt emociju rakursu - patiešām - tas būs ne tikai darbs, bet arī beigu beigās dzimšanas diena!!!
Viņa aicināja noformulēt tās darbības vai norises, kas man palīdzētu un ko es pati varētu iesākt, dzemdību sākumposmā, piemēram, tējas dzeršana, dušas apmeklējums, elpošanas ritms. Ja ne miegs, tad vismaz snauds un atpūta pirms intensīva darba.
Labi palika atmiņā viņas teiktais, ka jāvēro arī tas, kā dzemdību procesā jūtas bērniņš - viņa pašsajūta un sirdstoņi var norādīt, ka dzemdību poza vai kādas darbības viņam nešķiet piemērotas, tāpēc jāmeklē līdzsvarota sadarbība.
Sarunājām sazināties brīdī, kad jutīšu sāpes un kad nolemšu doties uz dzemdību namu. Atkarībā no situācijas tiksimies vai nu uzņemšanas nodaļā vai jau dzemdību nodaļā. Viņa pastāstīja, ka pie uzņemšanas parasti uzdot it kā ierastus jautājumus par grūtniecību, piemēram, pēdējo mēnešreižu datumu. Tas tiek uzdots ne tikai informācijas iegūšanas dēļ, bet arī tādēļ, lai pavērotu, kāds ir dzemdētājas stāvoklis - cik adekvāti viņa uzvedas un pārdzīvo ritošās kontrakcijas.
Nosauca arī vairākus iemeslus, kad uz dzemdību namu doties steidzamā kārtā, piemēram, ja noplūst augļūdeņi, bet dzemdību kontrakcijas nesākas vai noplūst zaļgani augļūdeņi. Tā kā streptokoka analīze man ir negatīva, tad šajā gadījumā iemesla nav steigties.
Mans jautājums bija, vai ir vērts lejuplādēt un sekot kontrakciju intervālu skaitīšanas aplikāciju. Iepriekšējās dzemdībās to nedarīju. Pēc vecmātes ieskatiem tas nav obligāts palīgs, drīzāk būtu jāseko savai sajūtai un nevajadzētu sevi lieki "uzvilkt" ar minūšu skaitīšanu.
Un svarīgākā doma, ko paņēmu līdzi no sarunas, ka kontrakcijas un sāpes ir ceļš un soļi uz satikšanos, tāpēc tās jāuztver ar pieņemšanu un pateicību.

4 komentāri:

 1. Hello everyone am here to give a testimony of how Dr. OLU  herbal mixture saved my husband and I from shame and disgrace.
  My husband and I were married for 5 years and no issue it was a really problem for me so a friend of mine told me about how Dr. OLU herbal mixture saved their marriage so I contacted him on his what's app number (+2348140654426) and he got back to me so I told him everything that is going on.  And he told me not to worry about anything, so he told me what to do and after i bought his products he told my husbands to use it for just one week and so we obeyed his instructions after using the product my husbands penis increased from 4 inches to 9 inches
  I am happy to say i am now 3 mounts  pregnant and the weak erection problem stopped, me and my husband are now doing just fine, no more troubles. So I tell feel free to contact Dr. OLU  on his email (Drolusolutionhome@gmail.com) or what's app him on (+2348140654426)
  Thank you sir you indeed saved my marriage    

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Herbal Penis Enlargement product is 100% guarantee to Enlarge and get a better ERECTION ,
   the reason why most people are finding it difficult
   to enlarge Penis is because they bedlieve on medical
   report, drugs and medical treatment which is not
   helpful for Penis Enlargement . Natural roots/herbs are the best remedy which can easily Enlarge your Penis permanently
   Contact Dr Olu via Email : Drolusolutionhome@gmail.com or via WhatsApp : +2348140654426 for Natural root and herbal remedies put together to help you get Enlarge and Erect healthy.
   Thank you.
   Herbal Penis Enlargement product is 100% guarantee to Enlarge and get a better ERECTION ,
   the reason why most people are finding it difficult
   to enlarge Penis is because they bedlieve on medical
   report, drugs and medical treatment which is not
   helpful for Penis Enlargement . Natural roots/herbs are the best remedy which can easily Enlarge your Penis permanently
   Contact Dr Olu via Email : Drolusolutionhome@gmail.com or via WhatsApp : +2348140654426 for Natural root and herbal remedies put together to help you get Enlarge and Erect healthy.
   Thank you.   Dzēst
  2. Hello viewers around the Globe, I was despondent because i had a very small penis, about 2.5 inches soft and 4 inches hard not nice enough to satisfy a woman, i have been in so many relationship, but cut off because of my situation, i have used so many product which doctors for me, but none could offer me the help i searched for. i saw some few comments on the INTERNET about this specialist called Dr,OLU and decided to contact him on his email: Drolusolutinthome@gmail.com) so I decided to give his herbal product a try. i emailed him and he got back to me, he gave me some comforting words with his herbal pills for Penis Enlargement, Within 3 week of it, i began to feel the enlargement was surprised when she said that she is satisfied with my sex and i have got a large penis. Am so happy, thanks to Dr OLU I also learn that Dr OLU also help with Breast Enlargement Hips and Bums Enlargement etc.. If you are in any situation with a little Penis, weak ejaculation, small breast_hips_bums do get to Dr OLU now for help on his email (Drolusolutionhome@gmail.com) or add him on whatsapp line +2348140654426 

   Dzēst
 2. Vai vēlaties pārdot savu nieri? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finansiāla sabrukuma dēļ un nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums jau šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu jūsu nierēm. Mans vārds ir (ārsts Elvis Kāpēcte), kurš ir frenologs mūsu slimnīcā, kuras specializācija ir nieru ķirurģija, un mēs nodarbojamies arī ar nieru iegādi un pārstādīšanu, ja dzīvots ir attiecīgais donors. Sazinieties ar e-pastu: doctorelviswhyte@gmail.com vai whatsapp us +2347083629144, lai iegūtu vairāk informācijas

  AtbildētDzēst