otrdiena, 2020. gada 3. marts

Grāmata "Roņpils. Purva stāsti." (autors Dāvids Vikmanis)

Grāmata, kas kādu brīdi klusi sēdejusi mūsu plauktā, bet tad kādu vakaru, tēta rosinātas sākt lasīt kaut ko jaunu, nevis ierastās grāmatas, mūsu meitas Laine un Adrija piekrita ķerties klāt šai, kā izrādās, dikti aizraujošai grāmatai.
Meitenes tik ļoti iejutās dvīņumāsu Tīnes un Bīnes piedzīvotajā, ka mirklī, kad tētis lasīja epizodi par došanos purvā, Laine un Adrija slēpās tēta padusē, bet aizvien gribēja dzirdēt turpinājumu. Parasti "biedējošās" grāmatas nav mūsu meitu cieņā, taču šī bija tik aizraujoša, ka baidīšanās bija daļa no piedzīvojuma. Ļoti ērti ir tas, ka grāmata sadalīta epizodēs, tāpēc katru vakaru var viegli nodalīt lasāmo gabalu. Tētis uzteica neparasto grāmatas valodu, kas brīnumaini rosina iztēli, bet lasīšanu nepadara smagnēju.
Tā jau vairākus vakarus māsas ar tēti pirms miega jož turpināt izzināt Tīnes un Bīnes piedzīvojumus!

1 komentārs:

  1. Sveiki, mans vārds ir Sallija. Mani līgavainis pagājušajā nedēļā izlauzās kopā ar mani, es biju tik skumjš, ka pilnībā mainījos, neēdu un nerunāju ar nevienu, daudz raudāju, biju tik nomākta un uzsvēru, ka esmu nobijies, ka visa stresa un depresijas dēļ nonāksim slimnīcā, līdz kādu dienu tiešsaistē meklēju mīlestības padomus, jo es viņu mīlu un rūpējos par viņu, un es tikai vēlos, lai mēs atkal būtu kopā kā pāris, un es Es vēlos, lai mēs ilgstos mūžīgi, tad es atradu spēcīgu pareizrakstības runātāju, sauktu par Priest Ade, ka viņš bija atrisinājis tik daudz attiecību problēmu, tad priesteris Ade man teica, ka viņš atgriezīsies pie manis 24 stundu laikā pēc tam, kad viņš viņam runās, nekad neticētu tam, kamēr mani finanses mani neaicināja pa tālruni un man teica, ka viņš vēlas, lai mēs atgrieztos un dzīvotu laimīgi kopā mūžīgi. Esmu tik laimīgs, ka priesteris Ade man palīdz atgūt manas finanses. Liels paldies Priest Ade, viņš var arī palīdzēt jums nosūtīt viņam e-pastu uzancientspiritspellcast@yahoo.com vai ancientspiritspellcast@gmail.comEmuārs: https://priestade.blogspot.comWhatsApp +2347059715465

    AtbildētDzēst