otrdiena, 2019. gada 16. aprīlis

Grāmata Vakariņas (autors Hermans Kohs)

Jebkura ēdienreize ir diezgan intīms process un rituāls, jo es tam piešķiru dalīšanās un piepildījuma nozīmi... dažādos kontekstos. Piemēram, ja vakariņojam kopā ar kādu, tad veltām tam cilvēkam savu laiku un uzmanību. Ja gatavojam ēdienu kādam, tad dalāmies ar savu enerģiju, ieguldot darbu pagatavošanas un pasniegšanas procesā. Tā ir sava veida enerģijas apmaiņa. Sākot lasīt Hermana Koha grāmatu, iedomājos, ka tā būs par cilvēka ikdienišķu ēdienreizes rituālu, kas pārvērtīsies par nozīmīgu notikumu vakariņu dalībniekiem.
Lielā mērā rakstniekam izdevās pievērst manu uzmanību galvenā varoņa iekšējiem pārdzīvojumiem, nīderlandiešu mentalitātei, sabiedrības priekšstatiem par morāli, bērnu audzināšanas jautājumiem, atklātībai starp cilvēkiem un līdzās pastāvēšanai.
Galvenā esence, ko spēju izvilkt no savām pārdomām, ir saistīta tieši ar savstarpējo atklātību un godīgumu. Kur ir robeža -  starp - dzīvot savu dzīvi, kā vēlos, un rēķināties ar līdzcilvēku. Mūsdienās cilvēkiem ir vēlme pēc neaizskaramības, individualitātes un savu robežu sargāšanas un vienlaicīgi mēs alkstam būt pamanāmi, iekļaujami, ievēroti un saprasti.
Man nosaukums "Vakariņas" velk pavedienu nevis uz vakariņām, kas notika restorānā, bet uz vakariņām, ko galvenais varonis Pauls pirms vairākiem gadiem bija sagatavojis mājās. Kopā ar dēlu Mišelu viņš grasījās apsēsties pie TV ekrāna, noskatīties ikvakara sporta ziņas un apēst lieliski pagatavotus makaronus alla carbonara . Bet īsu mirkli pirms tam ieradās viņa brālis Seržs ar sievu, lai pārbaudītu, vai viņš tiek galā ar saviem pienākumiem, kamēr sieva ir slimnīcā. Šī epizode izcili atklāj Paula iekšējos pārdzīvojumus un dusmas par šī rituāla izjaukšanu.
Grāmatā pārsteidzoši smalki caurvijas cilvēka instiktīvās reakcijas uz savas, savu bērnu, teritorijas drošības sargāšanu. Slēptā un atklātā agresija ir galvenais ierocis, neskatoties, ka vakariņu rituāls notiek smalkākajā restorānā.

90 comments:

 1. Es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību par to, kā es atgriezu savu vīru no manas dzīves, es vēlos pateikt cilvēkiem pasaulē, ka tiešsaistē ir īsta pareizrakstības ritma, un tā ir spēcīga un patiesa, Viņa vārds ir Baba Wale Wiseman, viņš palīdzēja es nesen atkal apvienoju savas attiecības ar manu vīru, kurš mani izgāja, kad es sazinājos ar Vissemanu, viņš man un manam vīram nodeva mīlestības burvestību, kurš teica, ka viņam nav nekāda sakara ar mani, kas mani sauc, un sāka mani lūgt. Ikvienam, kas lasa šo rakstu un kam nepieciešama palīdzība, Wiseman var piedāvāt arī jebkāda veida palīdzību, piemēram, laulības un attiecību atjaunošana, visu veidu slimību ārstēšana, tiesas lietas, grūtniecības burvestība, tagad mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu pašu. Wiseman liek viņam saprast, cik daudz mēs mīlam un vajag viens otru. Šis cilvēks ir īsts un labs. Man bija vīrs atpakaļ! Tas bija kā brīnums! Nav mīlestības laulībā un mēs ļoti labi darām, mūsu mīlestības dzīvē. Sazinieties ar šo lielo cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu
  izmantojot e-pastu: babawalewiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348129806153

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Hello I'm Gladness buff by name, I'm giving a testimony about Dr. Emmanuel the great Herbalist, he has the cure to all manner of diseases, he cured my Herpes virus, though I went through different website I saw different testimonies about different spell casters and herbalist, I was like: 'Many people have the Herpes Virus cure why are people still suffering from it?' I though of it, then I contact Dr. Emmanuel via email, I didn't believe him that much, I just wanted to give him a try, he replied my mail and Needed some Information about me, then I sent them to him, he prepared it (CURE) and sent it to Airfreight Online Courier Service for delivery, he gave my details to the Courier Office, they told me that 3-5 days I will receive the package and i took the medicine as prescribed by him and I went for check-up 2 weeks after finishing the medicine, I was tested Herpes Virus negative, if you are Herpes Virus positive do me a favor for you to contact him and I will try my possible best to make sure you get cured, when you contact him, make sure you tell him that I referenced you.. contact him via: nativehealthclinic@gmail.com or WhatsApp/Call him +2348140073965
    he have cure to HIV/AIDS,diabetes,cancer,copd,hepatitis,hpv etc//..

   Dzēst
  2. i already gave up on ever getting cured of HSV2 because i have try many treatment none of them work out for me i have go to different hospital they always tell me same thing there is no cure for herpes when i came across a post about Dr ohunyom, in the net from a lady called Angela i contacted him and he reassured me with him herbal medicine which i took according to the way he instructed, that how i was cured. I doubted at first because i have been to a whole lot of reputable doctors, tried a lot of medicines but none was able to cure me. so i decided to listen to him and he commenced treatment, and under two weeks i was totally fee from #Herpes. i want to say a very big thank you to DR ohunyom for what he has done in my life. feel free to leave him a message on email drohunyom@gmail.com and also WhatsApp him +2349060579973..
   He can still be able to help you with this herbs medicine:
   1...ALS CURE/DIABETES CURE/EPILESY/HPV CURE/LUPUS/HEPATITIS/CANCER/GOUT      

   Dzēst
  3. Hello everyone! I don't just know the reason why some people is finding it difficult to believe that there is a cure for herpes, I have been suffering from herpes since six years with my wife but today I am happy that I have been cured from it with the herbal medicine made by Dr Ohunyom the great healer, I was browsing the internet searching for help when I came across a testimony shared by someone on how Dr Ohunyom cure Him from Herpes Virus. I quickly contacted him to get the cure and today me and my wife are now totally free from the virus, I am so much happy today that we have someone like this great healer out there,please sir keep your good work cause there are many out there who is in need of your healing medicine. Contact him now on his email: drohunyom@gmail.com or you can text him on WhatsApp : +2349060579973 and he also has the herbal cure for the Following DISEASES, eczema,urethra wart,chronic problems.Herpes, Cancer, Als,Hepatitis, Diabetes, HPV,Infections,ulcer ETC

   Dzēst
  4. Herbal Penis Enlargement product is 100% guarantee to Enlarge and get a better ERECTION ,
   the reason why most people are finding it difficult
   to enlarge Penis is because they bedlieve on medical
   report, drugs and medical treatment which is not
   helpful for Penis Enlargement . Natural roots/herbs are the best remedy which can easily Enlarge your Penis permanently
   Contact Dr Olu via Email : Drolusolutionhome@gmail.com or via WhatsApp : +2348140654426 for Natural root and herbal remedies put together to help you get Enlarge and Erect healthy.
   Thank you.
   Herbal Penis Enlargement product is 100% guarantee to Enlarge and get a better ERECTION ,
   the reason why most people are finding it difficult
   to enlarge Penis is because they bedlieve on medical
   report, drugs and medical treatment which is not
   helpful for Penis Enlargement . Natural roots/herbs are the best remedy which can easily Enlarge your Penis permanently
   Contact Dr Olu via Email : Drolusolutionhome@gmail.com or via WhatsApp : +2348140654426 for Natural root and herbal remedies put together to help you get Enlarge and Erect healthy.
   Thank you.   Dzēst
 2. Hello to all my viewers am TEREZA from wiscounsin USA I want to use this opportunity to thank Dr clement who help me to won sum of $66 million dollars for lotto. thanks Dr clement for helping me to win the lotto.I have been playing the lotto for the past 5 years now and i have not be able to wining. Ever since then i have not been able to win and i was so upset and i need help to win the lotto so i decided to go online and search for help,there i saw so many good testimony about this man called Great Dr clement how he have cast lucky spell lotto for people to win the lotto.I contact him also and tell him i want to win a lottery, he cast a spell for me which i use and i play and won $1 million dollars. I am so grateful to this man,just in-case you also need him to help you win,you can contact him through his allmightbazulartemple@gmail.com or whatsapp +2347051758952.and he will surely help youContact him today and he will have a testimony ... Good luck!
  Dr. Akuza also cures:
  1. HIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. CANCER
  4. ALS (Lou Gehrig's disease)
  5. Hepatitis B
  6. chronic pancreatic
  7. emphysema
  8. COPD (chronic obstructive pulmonary disease)
  9 getting your ex back

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. HOW I GOT MY HUSBAND BACK WITH THE HELP OF DOCTOR OGBE CONTACT ON WHATS_APP NUMBER +2347063915230

   This is my testimony about the good work of doctor ogbe who help me.... I'm MARY JANE  north Carolina USA. And am sorry for putting this on net but i will have to, by this world best spell caster that brought back my husband who left me out for past 3 years, i eventually me  this man on a blog site posting by one of is client for help, i explained everything to him and he told me about a spell caster that he had heard about and he gave me an email address to write to the spell caster to tell him my problems. In just 1 days, my husband was back to me. I just want to say thank you to this truthful and sincere spell caster, sir all you told me have come to pass and thank you sir. Please i want to tell everyone who is looking for any solution to their problem, i advice you to kindly consult this spell caster, he is real,he is powerful and whatever the spell caster tell is what will happen, because all what the spell caster told me came to pass. You can kindly contact him on: his email address is Drogbeherbalcure5@gmail.com or directly on whats-app +2347063915230THANK YOU FOR READING 

   Dzēst
  2. Natural herbs have cured so many illness that drugs and injection cant
   cure. I've seen the great importance of natural herbs and the wonderful
   work they have done in people's lives. i read people's testimonies online
   on how they were cured of herpes, HIV, diabetics etc by Dr. voodoo herbal
   medicine, so i decided to contact the doctor because i know nature has the
   power to heal anything. I was diagnosed with HIV for the past 7 years but
   Dr. voodoo cured me with his herbs and i referred my aunt and her husband
   to him immediately because they were both suffering from herpes but to God
   be the glory, they were cured too .I know is hard to believe but am a
   living testimony. There is no harm trying herbs. He is also a spell caster,
   he cast spell to restore broken marriages and he cast good luck spells to
   prosper and excel in life. Contact Dr voodoo on Whatsapp or call him
   +2348140120719 OR email him voodoospelltemple66@gmail.com

   Dzēst
 3. Every day became a struggle when I found out about my husband’s affair. I couldn’t eat, sleep, work or do anything without thinking about it. Our marriage was on the brink of ending, I could feel it. I decided to try a love spell by Dr.Obodo after I found his details online and I started waiting to see the results.

  In less than a day, he totally changed his attitude towards me and stopped the affair the very same day.

  Thank you so so so so much Dr.Obodo. You’re amazing!!if you need help here
  E-mail : templeofanswer@hotmail.co.uk
  Whatsapp: +(234)815 542548-1

  AtbildētDzēst
 4. OMG I am from zimbabawa Few months back doctor told me that I was Herpes positive, I lost all hope in life on one faithful day June 13th I came across a woman say about Dr michael I messaged the woman and she told me that Dr michael is a very good doctor and Dr michael helped her to get rid of her Herpes permanent I ask her for Dr michael contact she sent it to me and I decided to email him and he told me that all is going to be well with me and I decided to purchased his herbal medicine and Dr michael used Ups courier service to ship the herbal medicine to me and he also told me how I will used the herbal medicine and I did as he told me behold I am now negative as you are reading this testimony and please email Dr michael via drmichaelspellcaster@gmail. com) or whatsApp him on +2348121742613

  AtbildētDzēst
 5. U S A, i am 38 years old i got married at the age of 25 i have only one child and i was living happily .After one year of my marriage my husband behavior became so strange and i don't really understand what was going on, he packed out of the house to another woman i love him so much that i never dream's of losing him, i try my possible best to make sure that my husband get back to me but all to no avail, i cry and cry seeking for help, i discussed it with my best friend Allix and she promise to help me. She told me of a man called DR michael she told me he is a very great man and a real man that can be trusted and there is nothing concerning love issues he cannot solve and she told me how he has help countless number of people in restoring their relationship. I was really convince, I quickly contacted his email address at drmichaelspellcaster@gmail.com . I explain all my problem to him, he told me that i should not worry that all my problems will be solved immediately. He told me what to do to get my husband back and i did, he said after 3 days my husband will come back to me and start begging, and it really happen as he said, i was very surprise, this is so amazing. To God be the glory our relationship is now very tight and we both live happily again. If you having similar problem, Contact him now(drmichaelspellcaster@gmail.com) and get your problem solve once and for all. i am a living testimony to it.
  1) If you want your ex back.
  (2) if you always have bad dreams.
  (3) You want to be promoted in your office.
  (4) You want women/men to run after you.
  (5) If you want a child.
  (6) You want to be rich.
  (7) You want to tie your husband/wife to be yours forever.
  (8) If you need financial assistance.
  (9) How you been scammed and you want to recover you lost money.
  (10)if you want to stop your divorce.
  (11)if you want to divorce your husband.
  (12)if you want your wishes to be granted. once again the email address is drmichaelspellcaster@gmail.com all you can also call Dr michael on his number +2348121742613 contact him immediately.

  AtbildētDzēst


 6. BE CAREFUL HERE NOBODY CAN HELP YOU HERE OR EVEN SUGGEST HOW YOU CAN GET YOUR EX OR LOVE BACK,ANY TESTIMONIES OF MOST SPELL CASTER HERE MUST BE IGNORE.BECAUSE MOST OF THEM ARE SCAM I MEAN REAL SCAM WHICH I WAS A VICTIM AND I GOT RIPPED OF THOUSANDS OF DOLLARS BECAUSE I WAS SO ANXIOUS TO GET MY WIFE BACK AFTER SHE LEFT ME FOR OVER 2 YEARS WITH MY 7 YEARS OLD SON JERRY,I HAVE APPLIED TO 7 DIFFERENT SPELL CASTER HERE AND ALL TO NO AVAIL THEY ALL ASK FOR SAME THING SEND YOUR NAME YOUR EX NAME ADDRESS AND PICTURE PHONE NUMBER ETC WHICH I DID OVER AND OVER AGAIN AND MOST OF THEM WERE FROM WEST AFRICA UNTIL I SAW A POST ABOUT MRS OKOJIE SPELL AND I DECIDED TO GAVE HER MY LAST TRAIL.SHE ASK ME FOUR THINGS MY REAL NAME,MY EX AND MY EX MOTHER NAME AND $380 AND SAID MY EX WILL COME BACK IN 24HOURS, I HAVE PAID OVER $3000 ON SPELL CASTING AND COURIER AND NOTHING HAVE WORK FOR ME AFTER 3 DAYS I WAS THINKING ABOUT HOW MUCH I HAVE LOST SO FAR SO I SAID LET ME GIVE HER A TRY SO I CALLED HER AGAIN AND SEND MY REAL NAME,MY EX AND MY EX MOTHER NAME AND THE $380 BECAUSE I SWEAR IT WAS MY LAST TRY SO I WAS WAITING AS SHE TOLD ME TO WAIT TILL NEXT DAY AND I COULD NOT SLEEP THAT NIGHT BECAUSE I REALLY LOVE MY WIFE AND WANT HER BACK AT 9PMTHAT DAY I SAW MY WIFE ON LINE ON FACE BOOK AND SHE SAID HI AT FIRST I WAS SHOCK BECAUSE SHE NEVER TALK WITH ME FOR THE PAST A YEAR AND 9 MONTH NOW I DID NOT REPLY AGAIN SHE SAID ARE YOU THERE? I QUICKLY REPLY YES AND SHE SAID CAN WE SEE TOMORROW I SAID YES AND SHE WENT OFF-LINE I WAS CONFUSED I TRY TO CHAT HER AGAIN BUT SHE WAS NO MORE ON LINE I COULD NOT SLEEP THAT NIGHT AS I WAS WONDERING WHAT SHE IS GOING TO SAY, BY 7.AM THE NEXT MORNING SHE GAVE ME A MISS CALL I DECIDED NOT TO CALL BACK AS I WAS STILL ON SHOCK AGAIN SHE CALL AND I PICK SHE SAID CAN WE SEE AFTER WORK TODAY I SAID YES SO SHE END THE CALL IMMEDIATELY I GOT OFF WORK SHE CALL ME AND WE MEET AND NOW WE ARE BACK AGAIN I CALL MAMA ANITA THE NEXT DAY THANKING HER FOR WHAT SHE HAS DONE IN FACT I STILL CALL HER AND THANK HER AS MY LIFE WAS NOT COMPLETE WITHOUT MY WIFE PLEASE BE CAREFUL HERE I HAVE BEEN SCAM THOUSANDS OF DOLLARS IF YOU WANT A TRUE LOVE SPELL THEN CONTACT MRS OKOJIE (mrsokojiehealinghomeforall@gmail.com) or (magic.lovespel@reincarnate.com)

  AtbildētDzēst
 7. I want to let the world know about Doctor Osasu the Great spell caster that brought back my husband to me when i thought all hope was lost. Doctor Osasu used his powerful spell to put a smile on my face by bringing back my man with his spell, at first i thought i was dreaming when my husband came back to me on his knees begging me to forgive him and accept him back and even since then he loves me more than i ever expected so i made a vow to my self the i will let the World know about Doctor Osasu because he is a God on earth. Do you have problems in your relationship ? have your partner broke up with you and you still love and want him back ? Do you have problem with your finance ? or do you need help of any kind then contact Doctor Osasu today for i give you 100% guarantee that he will help you just as he helped me. Doctor Osasu email is: drosasu25@gmail.com or add him on whasapp +2347064365391

  AtbildētDzēst
 8. I want to let the world know about Doctor Osasu the Great spell caster that brought back my husband to me when i thought all hope was lost. Doctor Osasu used his powerful spell to put a smile on my face by bringing back my man with his spell, at first i thought i was dreaming when my husband came back to me on his knees begging me to forgive him and accept him back and even since then he loves me more than i ever expected so i made a vow to my self the i will let the World know about Doctor Osasu because he is a God on earth. Do you have problems in your relationship ? have your partner broke up with you and you still love and want him back ? Do you have problem with your finance ? or do you need help of any kind then contact Doctor Osasu today for i give you 100% guarantee that he will help you just as he helped me. Doctor Osasu email is: drosasu25@gmail.com or add him on whasapp +2347064365391

  AtbildētDzēst
 9. I was despondent because i had a very small penis, about 2.5 inches soft and 4 inches hard not nice enough to satisfy a woman, i have been in so many relationship, but cut off because of my situation, i have used so many product which doctors prescribe for me, but none could offer me the help i searched for. i saw some few comments on the INTERNET about this specialist called Dr movo and decided to contact him on his email: {drmovo.supernaturalherbalmedic@gmail.com} so I decided to give his herbal product a try. i emailed him and he got back to me, he gave me some comforting words with his herbal pills for Penis Enlargement, Within 3 week of it, i began to feel the enlargement of my penis, " and now it just 4 weeks of using his products my penis is about 9 inches longer, and i had to settle out with my Ex girlfriend JOY, i was surprised when she said that she is satisfied with my sex and i have got a large penis. Am so happy, thanks to Dr movo I also learn that Dr movo also help with Breast Enlargement Hips and Bums Enlargement etc.. If you are in any situation with a little Penis, weak ejaculation, small breast_hips_bums do get to Dr movo now for help on his email:{drmovo.supernaturalherbalmedic@gmail.com} or whatsapp +2347061865209.

  AtbildētDzēst
 10. I want to share a testimony of how Dr UDI  herbal mixture cream saved me from shame and disgrace, my penis was a big problem to me as the size was really so embarrassing ,and i was also having weak erection problem i had so many relationship called off because of my situation, i have used so many product which i found online but none could offer me the help i searched for Which was very painful and then i saw some few testimonies about this herbal specialist called Dr UDI and decided to email him on so I gave his herbal product a try. i emailed him and he got back to me and we discussed, he gave me some comforting words and encouraged me also ans then gave me his herbal pills and cream for Penis Enlargement Within 1 week of it, i began to feel the enlargement of my penis, " and now it just 2 weeks of using his products my penis is about 10 inches longer and am so happy contact Dr UDI via (drudiherbalhome@gmail.com) Via whatapp +2348051243538

  AtbildētDzēst
 11. i want to use this opportunity to thank Mr Adams Marco who finally helped me to become a full member of the Great Illuminati Brotherhood and now i am living my life in happiness. and I was once indigent and live my life in extreme poverty and the standard of living became so poor and low that I even taught of killing myself, and he told me to get ready for my initiation day and that all new members has a certain reward of $50,000 dollars on your initiation day. so i was initiated to the Illuminati world and few days i was awarded a contract worth of millions of Dollars, in my business i am doing very well right now, I did exactly what i was ask to do and today the story has change, i have up to $100,000000 USD in my bank account, I am a living testimony, my dream and all the wealth, fame, success and riches, i have ever desired is been made a reality. All the same thanks to Mr Adams Marco I who made my dreams a reality by helping me become a member of the great Illuminati. Hurry up now you can call him or whats-app +2349067603777 or his emaill illuminatiihome65@gmail.com

  AtbildētDzēst
 12. Hello I'm Gladness buff by name, I'm giving a testimony about Dr. Emmanuel the great Herbalist, he has the cure to all manner of diseases, he cured my Herpes virus, though I went through different website I saw different testimonies about different spell casters and herbalist, I was like: 'Many people have the Herpes Virus cure why are people still suffering from it?' I though of it, then I contact Dr. Emmanuel via email, I didn't believe him that much, I just wanted to give him a try, he replied my mail and Needed some Information about me, then I sent them to him, he prepared it (CURE) and sent it to Airfreight Online Courier Service for delivery, he gave my details to the Courier Office, they told me that 3-5 days I will receive the package and i took the medicine as prescribed by him and I went for check-up 2 weeks after finishing the medicine, I was tested Herpes Virus negative, if you are Herpes Virus positive do me a favor for you to contact him and I will try my possible best to make sure you get cured, when you contact him, make sure you tell him that I referenced you.. contact him via: nativehealthclinic@gmail.com or WhatsApp/Call him +2348140073965
   he have cure to HIV/AIDS,diabetes,cancer,copd,hepatitis,hpv etc//..

  AtbildētDzēst
 13. My name is Ryan am from U.S.A. I want to share a testimony of how Dr. DADA  herbal mixture cream saves me from shame and disgrace, my penis was a big problem to me as the size was really so embarrassing,and i was also having weak erection problem. I can't make love to my wife and my penis was just too small a full grown man like me having 4 inches penis and to worsen it i don't last in sex i cant even last two minutes it was really a thing of shame to me. My wife was really tired of me because my sex life was very poor,she never enjoyed sex,i was always thinking and searching for solutions everywhere until when i saw a testimony of how Dr.DADA herbal mixture cream have been helping people regarding their sex life, so i decided to give him a try and to my greatest surprise in less than one week of taking the herbs my penis grow to 8 inches i couldn't believe my eyes and as i speak now my penis is inced 8 es and i do not have week erection again. I can make love to my wife longer in bed. And my marriage is now stable,my wife now enjoy me very well in bed. You can contact him via {drdadaspellhome7@gmail.com) or call him or what-apps him through +2348158568638 .he also specialize on the following things
  BREAST ENLARGEMENT
  BREAST LIFT & REDUCTION
  PENILE/PENIS ENLARGEMENT
  GENERAL BODY SLIMMING
  HIPS & THIGH REDUCTION
  Thanks for the Enlarging my penis sir, you indeed save my marriage...I am really grateful sir,..,,

  AtbildētDzēst
 14. My name is Ryan am from U.S.A. I want to share a testimony of how Dr. DADA  herbal mixture cream saves me from shame and disgrace, my penis was a big problem to me as the size was really so embarrassing,and i was also having weak erection problem. I can't make love to my wife and my penis was just too small a full grown man like me having 4 inches penis and to worsen it i don't last in sex i cant even last two minutes it was really a thing of shame to me. My wife was really tired of me because my sex life was very poor,she never enjoyed sex,i was always thinking and searching for solutions everywhere until when i saw a testimony of how Dr.DADA herbal mixture cream have been helping people regarding their sex life, so i decided to give him a try and to my greatest surprise in less than one week of taking the herbs my penis grow to 8 inches i couldn't believe my eyes and as i speak now my penis is inced 8 es and i do not have week erection again. I can make love to my wife longer in bed. And my marriage is now stable,my wife now enjoy me very well in bed. You can contact him via {drdadaspellhome7@gmail.com) or call him or what-apps him through +2348158568638 .he also specialize on the following things
  BREAST ENLARGEMENT
  BREAST LIFT & REDUCTION
  PENILE/PENIS ENLARGEMENT
  GENERAL BODY SLIMMING
  HIPS & THIGH REDUCTION
  Thanks for the Enlarging my penis sir, you indeed save my marriage...I am really grateful sir,..,,

  AtbildētDzēst
 15. I'm super excited! I finally got rid of my HSV-1. I got diagnosed of herpes back then in 2015 from my husband who never told me he had the virus. I got tested at first when i first had the virus and i My doctors prescribed Antiviral medicine for me which really helped me a lot in suppressing the virus. I finally got cured using herbal protocol ordered from Dr Osalu an African herbalist. I used his Products and it completely fought the virus and was tested negative. You can DM the herbalist for help if needed. via email  drosaluherbalhome@gmail.com. Or WhatsApp: +2348078668950. His medicine is 100% strong and active in eliminated herpes permanently. I can 't explain my feelings right now. I'm supper excited    

  AtbildētDzēst

 16. HOW I GOT MY HUSBAND BACK HOME WITH THE HELP OF A REAL AND GENUINE SPELL CASTER DR IKHILE TEXT OR CONTACT VIA WHATSAPP +27789518085

  My name is TAYLOR am from united state, I almost took my life because of my husband who left me and stop picking my calls answering my mails and my messages. He said He do not trust me anymore, I tried to convince and beg him, but he will not believe or answer me until we had a fight and broke up for 6months, after then I realize I can not live without him because of the love I have for him. I tried everything possible to get him back, but non worked for me, some fake spell casters scammed me and went away with my money until I came across this man called Dr Ikhile he helped me cast a spell and behold my husband came back after 48 hours, begging me for forgiveness, I was so surprised that spell caster like Dr Ikhile still exist. If anyone here needs some help, with all sincerity, contact Dr Ikhile today Website:http://solutiontemples.com Email solutiontemple27@gmail.com or Contact him via is whatsapp number +27789518085 indeed you are a priest thank you for making my home a happy home again.i can never stop talking about you sir.
  DR Ikhile is really a great man you can contact in any solution for any kind of problems like
  (1) lottery spell
  (2) ex back
  (3) get pregnant
  (4) cure for any kind of sickness,disease and infection
  And many others contact this great man today and get your Problems solved 100%.

  Website:http://solutiontemples.com
  Email solutiontemple27@gmail.com
  Call & Whatsapp +27789518085

  AtbildētDzēst
 17. DR Akioya Penis Enlargement Cream and pills has been used by men around the
  world This is the only Male enlargement supplement that has been PROVEN to
  enlarge your penis – safely, quickly, and importantly – PERMANENTLY. Full
  Penis Enlargement Cream and pills when used will; * Increase in penis
  length by 1-5 inches * Increase in penis width by 20%. * Helps in
  preventing Premature Ejaculation. * Achieved longer, rock hard erections *
  All gains in penis length and width are 100% permanent. Penis Enlargement
  Cream and pills is also: * 100% Herbal, 100% Safe * Very Discrete packaging
  and billing * 100% Satisfaction Guarantee ,We have the highest quality
  products Worldwide to improve your Love Life and your Fitness & Well being.
  We offer excellent value for money and provide you with a fast, efficient
  and friendly service. We supply men with alternative Herbal Medicine for
  ailments like Impotence (Erectile dysfunction),premature ejaculation,
  Fertility problems and other serious issues manhood Contact us right non
  via whatsapp him +23481052527464 or Email Drakioya17spellhome@gmail.com
  you can checkout is website; http://drakioyaherbalcenter.home.blog
  https://drakioyaherbalhome.blogspot.com/

  AtbildētDzēst
 18. Sveiki, sezonas sveicieni visiem maniem draugiem. Es esmu šeit, lai pastāstītu jums nedaudz par to, kā es dabūju savu hsnabd atpakaļ ar lieliska cilvēka, vārdā Baba Amiso, palīdzību. Mani sauc Anna Janis, Rīga, Latvija. Pēc desmit laulības gadiem mans vīrs un es esam bijuši viena vai otrā strīdā, līdz viņš beidzot mani pameta un pārcēlās uz Teksasu, lai būtu kopā ar citu sievieti. Es jutu, ka mana dzīve ir beigusies, un mani bērni domāja, ka nekad vairs neredzēs savu tēvu. Es centos būt stiprs tikai bērniem, bet nespēju kontrolēt sāpes, kas nomoka manu sirdi, manu sirdi piepildīja skumjas un sāpes, jo es tiešām biju iemīlējusies savā vīrā. Katru dienu un nakti es domāju par viņu un vienmēr vēlos, lai viņš pie manis atgrieztos, es tiešām biju sajukums un man bija vajadzīga palīdzība, tāpēc es meklēju palīdzību tiešsaistē un es saskāros ar vietni, kurā tika ieteikts, ka Dr.Amiso var palīdzēt saņemt atpakaļ preces. ātri. Tāpēc es jutu, ka izmēģināšu viņu. Es sazinājos ar viņu, un viņš man teica, kā rīkoties, un es to izdarīju, tad viņš izteicās man par Mīlestības burvestību. Pēc 48 stundām mans vīrs man tiešām piezvanīja un pateica, ka man tik ļoti pietrūkst un bērnu, tik pārsteidzošs !! Tā viņš atgriezās tajā pašā dienā ar lielu mīlestību un prieku un atvainojās par savu kļūdu un sāpēm, ko viņš un bērni man nodarīja. Kopš tās dienas mūsu laulība tagad bija spēcīgāka nekā tas bija agrāk, pateicoties Dr.Amiso. viņš ir tik spēcīgs, un es nolēmu padalīties ar savu stāstu internetā, ka Dr.Amiso ir īsts un spēcīgs stienīšu griezējs, ka es vienmēr lūgšu dzīvot ilgi, lai palīdzētu viņu bērniem nepatikšanas laikā, ja jūs esat šeit un jums ir nepieciešams jūsu Ex atpakaļ vai jūsu vīrs pārcēlās uz citu sievieti, vēlaties būt atpazīts pasaulē vai vēža jautājums, vēlaties apprecēties ar jūsu izvēlēto mīļāko vai šķiršanās lietām, veselības vai ģimenes problēmām, darba piedāvājumiem un panākumiem, vispār neko nedara padoties, vairs neraudi, sazinieties ar šo jaudīgo burvestību tūlīt. Šeit ir viņa personīgā e-pasta adrese: herbalisthome01@gmail.com

  AtbildētDzēst
 19. HOW I GOT MY HUSBAND BACK WITH THE HELP OF DOCTOR OGBE CONTACT ON WHATS_APP NUMBER +2347063915230

  This is my testimony about the good work of doctor ogbe who help me.... I'm MARY JANE  north Carolina USA. And am sorry for putting this on net but i will have to, by this world best spell caster that brought back my husband who left me out for past 3 years, i eventually me  this man on a blog site posting by one of is client for help, i explained everything to him and he told me about a spell caster that he had heard about and he gave me an email address to write to the spell caster to tell him my problems. In just 1 days, my husband was back to me. I just want to say thank you to this truthful and sincere spell caster, sir all you told me have come to pass and thank you sir. Please i want to tell everyone who is looking for any solution to their problem, i advice you to kindly consult this spell caster, he is real,he is powerful and whatever the spell caster tell is what will happen, because all what the spell caster told me came to pass. You can kindly contact him on: his email address is Drogbeherbalcure5@gmail.com or directly on whats-app +2347063915230THANK YOU FOR READING 

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. i already gave up on ever getting cured of HSV2 because i have try many treatment none of them work out for me i have go to different hospital they always tell me same thing there is no cure for herpes when i came across a post about Dr ohunyom, in the net from a lady called Angela i contacted him and he reassured me with him herbal medicine which i took according to the way he instructed, that how i was cured. I doubted at first because i have been to a whole lot of reputable doctors, tried a lot of medicines but none was able to cure me. so i decided to listen to him and he commenced treatment, and under two weeks i was totally fee from #Herpes. i want to say a very big thank you to DR ohunyom for what he has done in my life. feel free to leave him a message on email drohunyom@gmail.com and also WhatsApp him +2349060579973..
   He can still be able to help you with this herbs medicine:
   1...ALS CURE/DIABETES CURE/EPILESY/HPV CURE/LUPUS/HEPATITIS/CANCER/GOUT      

   Dzēst
 20. i already gave up on ever getting cured of HSV2 because i have try many treatment none of them work out for me i have go to different hospital they always tell me same thing there is no cure for herpes when i came across a post about Dr ohunyom, in the net from a lady called Angela i contacted him and he reassured me with him herbal medicine which i took according to the way he instructed, that how i was cured. I doubted at first because i have been to a whole lot of reputable doctors, tried a lot of medicines but none was able to cure me. so i decided to listen to him and he commenced treatment, and under two weeks i was totally fee from #Herpes. i want to say a very big thank you to DR ohunyom for what he has done in my life. feel free to leave him a message on email drohunyom@gmail.com and also WhatsApp him +2349060579973..
  He can still be able to help you with this herbs medicine:
  1...ALS CURE/DIABETES CURE/EPILESY/HPV CURE/LUPUS/HEPATITIS/CANCER/GOUT      

  AtbildētDzēst
 21. Vai jums ir pārpratumi ar savu mīļāko, kas noveda pie šķiršanās, un jūs esat mēģinājis ar viņu samierināties, bet viņš nesniedz jums pozitīvu atbildi un jūs jūtaties, ka kaut kas jūsu attiecībās nenotiek pareizi, un jums ir nepieciešams ātrs risinājums , šodien sazinieties ar Dr Ajayi un pārliecinieties, ka jūsu mīlas dzīve atgriezīsies vislabākajā stāvoklī ar bijušo. Dr Ajayi ir palīdzējusi man atjaunot mieru savās mājās, jo mans vīrs mani pameta 9 mēnešus un dzīvoja kopā ar citu sievieti un nekad negribēja atgriezties mājās, bet ar pareizrakstības runātāja Dr Ajayi palīdzību viņš atgriezās mājās pēc 3 dienām pēc tam, kad dr Ajayyi bija paveicis spēcīgu atjaunošanas burvestību. Tātad, ja jums ir nepieciešams ātrs risinājums attiecībās vai laulībā, izmantojot pareizrakstības piekritēju, sazinieties ar Dr Ajayi tagad pa e-pastu: drajayi1990@gmail.com vai Whatsapp: +2347084887094

  Viņš var arī izpildīt šādu burvestību zemāk
  1. Izlozes burvestība
  2 veiksmes burvestība
  3. Burtot, lai uzvarētu lietu tiesā
  4. grūtniecības burvestība
  utt.

  AtbildētDzēst
 22. Mans vārds ir Lilian N. Šī ir ļoti dzīvespriecīga diena manā dzīvē, pateicoties Dr.saguru man sniegtajai palīdzībai, palīdzot man atgriezt savu bijušo vīru ar savu burvju un mīlestības burvestību. Es biju precējusies 6 gadus, un tas bija tik briesmīgi, jo mans vīrs mani tiešām krāpās un meklēja šķiršanos, bet, kad es sastapos ar Dr.saguru e-pastu internetā par to, kā viņš ir palīdzējis tik daudziem cilvēkiem atgūt viņu bijušos un palīdzēt noteikt attiecības. un padarīt cilvēkus laimīgus viņu attiecībās. Es viņam izskaidroju savu situāciju un pēc tam meklēju viņa palīdzību, bet par pārsteigumu viņš man teica, ka viņš man palīdzēs ar lietu, un šeit es svinu svētkus, jo mans vīrs ir mainījies pilnīgi uz labu. Viņš vienmēr vēlas atrasties man blakus un neko nevar darīt bez manas tagadnes. Es tiešām izbaudu savu laulību, kādi lieliski svētki. Es turpināšu liecināt internetā, jo Dr.saguru ir patiesi īsts pareizrakstības runātājs. VAI VAJADZĒT PALĪDZĒT, KAD KONTAKTI KONTAKTI SAGURU TŪLĪT PIE EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com vai WhatsApp +2349037545183 Viņš ir vienīgā atbilde uz jūsu problēmu un liek jums justies laimīgam savās attiecībās. Un viņa ideāls arī 1 LOVE SPELL 2 WIN EX BACK 3 Sieviešu augļi 4 VEICINĀŠANAS SPELL 5 AIZSARDZĪBAS SPELL 6 BIZNESA SPELL 7 LABAS DARBA SPELL 8 LOTERIJAS SPELL un TIESAS LIETAS SPELL.

  AtbildētDzēst
 23. Hello everyone. I was heartbroken because i had very small penis, not nice to satisfy a woman, i had so many relationship called off because of my situation, i have used so many product which i found online but none could offer me the help i searched for. i saw some few comments about this specialist called Dr osemuhau and decided to email him on so I decided to give his herbal product a try. i emailed him and he got back to me, he gave me some comforting words with his herbal pills for Penis t, Enlargement Within 1 week of it, i began to feel the enlargement of my penis, " and now it just 2 weeks of using his products my penis is about 9 inches longer and am so happy..feel free to contact Dr osemuhau on(drosemuhau@gmail.com) him this number +2348168714427

  AtbildētDzēst
 24. Hello everyone. I was heartbroken because i had very small penis, not nice to satisfy a woman, i had so many relationship called off because of my situation, i have used so many product which i found online but none could offer me the help i searched for. i saw some few comments about this specialist called Dr osemuhau and decided to email him on so I decided to give his herbal product a try. i emailed him and he got back to me, he gave me some comforting words with his herbal pills for Penis t, Enlargement Within 1 week of it, i began to feel the enlargement of my penis, " and now it just 2 weeks of using his products my penis is about 9 inches longer and am so happy..feel free to contact Dr osemuhau on(drosemuhau@gmail.com) him this number +2348168714427

  AtbildētDzēst
 25. Hello everyone! I don't just know the reason why some people is finding it difficult to believe that there is a cure for herpes, I have been suffering from herpes since six years with my wife but today I am happy that I have been cured from it with the herbal medicine made by Dr Ohunyom the great healer, I was browsing the internet searching for help when I came across a testimony shared by someone on how Dr Ohunyom cure Him from Herpes Virus. I quickly contacted him to get the cure and today me and my wife are now totally free from the virus, I am so much happy today that we have someone like this great healer out there,please sir keep your good work cause there are many out there who is in need of your healing medicine. Contact him now on his email: drohunyom@gmail.com or you can text him on WhatsApp : +2349060579973 and he also has the herbal cure for the Following DISEASES, eczema,urethra wart,chronic problems.Herpes, Cancer, Als,Hepatitis, Diabetes, HPV,Infections,ulcer ETC

  AtbildētDzēst


 26. Attention:

  We at Harry Steven Loan Finance we offers loans at 2% interest rates to all our clients around the whole world, we are 100% guaranteed loan company that can deliver what we promise to our clients. With the track record that we have we can ensure you get the best of our service, we are proud to say that we help hundreds of thousands of people out that can't get help anywhere in the country, we can proudly say that we extended our business and it is as follows:

  We do Business Finance (Business Loan) for up to $9,000,000.00 and Above
  We do Consolidation Loan up to 5,000,000.00 even if you are blacklisted or under debt review
  We do home loans even if you are blacklisted or under debt review
  We do personal loans for up to $87,000.00 even if you are blacklisted or under debt review
  We do Car finance even if you are blacklisted or under debt review
  We do 2nd Bonds, Home Improvement and consolidation loans
  We do Wedding Finance loan well as well.
  We offer the above kinds of loans all at 2% interest

  That’s why we are proud to say we are the best and the only company that can assist and will help you. I hope and believe that you will find us and our company and our work to your satisfaction. Have you being declined because of your credit history contact us today for your speedy loan Approval and transfer, You can Apply today irrespective of your location or race so far you meet our criteria, Contact us today via email: ( harrystevenloanfirm@yahoo.com OR harrystevenloanfirm@gmail.com )  AtbildētDzēst


 27. TESTIMONY ON HOW I BECAME INSTANT MILLIONAIRE WITH THE HELP OF ILLUMINATI Hello viewers, i want to use this opportunity to thank DR ODUCKAYAMUD who finally helped me to become a full member of the Great Illuminati Brotherhood and now i am living my life in happiness. I was once indigent and lived my life in extreme poverty, the standard of living became so poor and low that I even thought of killing myself, I was deeply strangled up by poverty and I had no body to help me, to eat was a problem to me and my family. Until I met with a great generous man by name DR ODUCKAYAMUD who told me there would be no need for me to die and he introduced me into the world of riches and fame. He told me to get my membership form which i did, and he told me to get ready for my initiation day and that all new members will be given a certain reward of $100,000 USD cash on my initiation day, i was so happy. so i was initiated to the Illuminati world and few days later i was awarded a contract worth of millions of Dollars, in my business i am doing very well right now, I used just 200 dollar to get this beg amount of money and I did exactly what i was ask to do and today the story has change, i have up to $800,000000 USD in my bank account, I am a living testimony, my dream and all the wealth, fame, success and riches, i have ever desired is been made a reality. All the same thanks DR ODUCKAYAMUD who made my dreams a reality by helping me become a member of the great illuminate.YOU CAN COUNTACT HIM ON oduckayamud49@gmail.com or oduckayamud49@yahoo.com and also be a happy man like me because we are not getting any younger.his a life changer YOU CAN ALL REACH HIM ON WhatsApp number (+2347059232579)

  AtbildētDzēst


 28. ATTENTION TO THE WHOLE WORLD:

  Hello and blessed are you who found me. My name is DR ODUCK AYAMUD ( oduckayamud49@yahoo.com OR oduckayamud49@gmail.com .... YOU CAN USE ANY OF THE EMAILS TO CONTACT HIM ), and am here to help you change and transform your life in the most positive way possible. I use the power of white, black craft and Wicca and voodoo spell casting to help people just like you they get the love they want and the money they deserve.


  My love spell offer amazing and quick results. Do you want to find your soulmate? Do you want to reunite with a past lover and make him or her love you again? Do you need to bind a troublemaker from causing problems in your relationship? With my spell casting service, I can cast a love spell on your behalf that will help all of your wishes and dreams come true. I also do other custom spells, such as money spells, job spells, friendship spells, and good luck spells.


  You may have already tried the power of spells and prayers to get what you want. Although it is true that everyone has the ability to cast spells and perform magic, spell casting is like a muscle. Everyone has this 'muscle' but the more you use it, the stronger it gets, and the more things you are able to do with it. If you are not an experienced spell caster, your spell may not be as strong, and the results not as quick as you may desire. GET YOUR PROBLEMS SOLVE HERE AND BE FREE!!

  Hello to people that want to be Great,

  Note: This Spell casting do not have any effect on any one, But just to get your problem solve ok.
  Get your problem solve in master...You can get the bellow problems solve here.

  1. Bring back lost lover, even if lost for a long
  time
  2. Remove bad spells from homes, business
  & customer attraction etc.
  3. Get promotion you have desired for a long time at work or in your career.
  4. Remove the black pot that keeps on taking your money away
  5. Find out why you are not progressing in life and the solution
  6. Eliminate in family fights
  7. Ensure excellent school grades even for children with mental disabilities
  8. Stop your marriage or relationship from
  breaking apart
  9. I destroy and can send back the Nikolos if requested
  10. We heal barrenness in women and disturbing menstruation
  11. Get you marriage to the lover of your choice
  12. Guarantee you win the troubling court cases & divorce no matter how what stage
  13. Ensure success in work and business
  14. Mental illness & bewitched
  15. Can’t sleep at night or walking at night
  16. Recover stolen property and
  whereabouts of people that hurt you.
  17. Bring supernatural luck into your home
  18. Extreme protection for those doing dangerous jobs like security guards, Bank manager, cash transporters, etc
  19. GET YOUR SCAMMED MONEY BACK TO YOU AS HE CAN HELP YOU RECOVER YOUR LOST MONEY BACK BY DOING LOST MONEY RECOVERY SPELL FOR YOU.

  I have over 20 years of spell casting experience, and i have successfully cast spells to help hundreds of people improve their love life, financial situation, and happiness.

  I can help you, and I want to help you. Read through my words and CONTACT ME VIA: oduckayamud49@yahoo.com OR oduckayamud49@gmail.com .... YOU CAN USE ANY OF THE EMAILS TO CONTACT HIM. AS MY POWERS ARE SO STRONG AND VERY EFFECTIVE AND HAS NO BAD EFFECT INSTEAD IT HAVE A VERY GOOD RESULT AFTER CASTING THE SPELL. CONTACT HIM AGAIN ON HIS EMAIL ADDRESS: oduckayamud49@yahoo.com OR oduckayamud49@gmail.com .... YOU CAN USE ANY OF THE EMAILS TO CONTACT HIM..... YOU CAN ALSO CALL / ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2347059232579

  AtbildētDzēst
 29. I was diagnosed of herpes virus, I have tried all possible means to get cure but all my effort proved abortive, until a friend of mine introduced me to a herbal doctor called Chief Dr Lucky, who prepare herbal medicine to cure all kind of diseases including herpes virus (Herpes), when i contacted this herbal doctor via his email, he sent me herpes virus herbal medicine via courier service, when i received the herbal medicine he gave me step by step instructions on how to apply it, when i applied it as instructed i was totally cured from the virus within 3 weeks of usage. Contact this great herbal doctor today to get your cure. 
  Via Email : chiefdrlucky@gmail.com
  Whats App : +2348132777335
  website : http://chiefdrluckysolutionhome.website2.me/    

  AtbildētDzēst
 30. jūs vēlaties atgriezt savu bijušo draugu, draudzeni, vīru vai sievu vai kādu no tuviniekiem, ja jums nepieciešama garīga uzmanība, jūs jūtaties, ka ar jums viss notiek ne kārtībā, un jums ir nepieciešama palīdzība, lai mainītu lietas, izmantojot šo lielisko Burvis, lieliskais Mīlestības pareizrakstības runātājs chubygreat@gmail.com. ar savu maģisko spēku viņš atrisina visas problēmas, ar kurām jūs domājat saskarties. vienkārši sazinieties ar viņu ar šādu informāciju! pa e-pastu chubygreat@gmail.com vai whatsapp +2348165965904 ar šīm divām detaļām jūs varat sasniegt viņu, un viņš vienmēr ir tur un gatavs palīdzēt jums atrisināt jūsu problēmu uz mūžu. Es viņu atradu, kad man bija vajadzīga palīdzība, lai atgūtu savu vīru, kurš mani pameta un vairākus mēnešus devies prom ar citu sievieti, izmantojot chubygreat Spell darbu, es varēju viņu atgriezt, un pēc tam mēs dzīvojam laimīgi. paldies chubygreat, lai Dievs turpina palielināt jūsu spēku un dod jums gudrību.

  AtbildētDzēst
 31. jūs vēlaties atgriezt savu bijušo draugu, draudzeni, vīru vai sievu vai kādu no tuviniekiem, ja jums nepieciešama garīga uzmanība, jūs jūtaties, ka ar jums viss notiek ne kārtībā, un jums ir nepieciešama palīdzība, lai mainītu lietas, izmantojot šo lielisko Burvis, lieliskais Mīlestības pareizrakstības runātājs chubygreat@gmail.com. ar savu maģisko spēku viņš atrisina visas problēmas, ar kurām jūs domājat saskarties. vienkārši sazinieties ar viņu ar šādu informāciju! pa e-pastu chubygreat@gmail.com vai whatsapp +2348165965904 ar šīm divām detaļām jūs varat sasniegt viņu, un viņš vienmēr ir tur un gatavs palīdzēt jums atrisināt jūsu problēmu uz mūžu. Es viņu atradu, kad man bija vajadzīga palīdzība, lai atgūtu savu vīru, kurš mani pameta un vairākus mēnešus devies prom ar citu sievieti, izmantojot chubygreat Spell darbu, es varēju viņu atgriezt, un pēc tam mēs dzīvojam laimīgi. paldies chubygreat, lai Dievs turpina palielināt jūsu spēku un dod jums gudrību.

  AtbildētDzēst
 32. Mans vārds ir Lilly Norman am no Germany, es nekad nedomāju, ka es atkal smaidīšu, vīrs mani atstāja ar 3 bērniem uz 7 gadiem, visi centieni viņu atgriezt neizdevās, es domāju, ka vairs negrasos viņu redzēt. Pagājušajā nedēļā mans draugs man pastāstīja par pareizrakstības runātāju ar nosaukumu DR.OGUNDELE, viņa sniedza man savus kontaktus, un es sazinājos ar viņu, un Dr Ogundele man apliecināja, ka 24 stundu laikā mans vīrs atgriezīsies pie manis pēc tam, kad es visu izdarīšu, ko viņš man prasīja Lai to izdarītu, 24 stundu laikā mans vīrs piezvanīja man, lai es lūdzu piedošanu, un viņš atgriezās ar lielu mīlestību un rūpēm, tāpēc es joprojām esmu pārsteigts par šo brīnumu. Es noslēdzu līgumu ar Dr. Ogunded, lai dalītos labajās ziņās par šo. forumā, ja jums nepieciešama palīdzība no viņa, varat sazināties ar viņu vietnē WhatsApp vai Viber: +27638836445. Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, un burvestība ir nekaitīga.

  AtbildētDzēst
 33. Palīdziet man svinēt Dr Isikolo par viņa lielo palīdzību. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kurš teica, ka es nekad nepiezvanīšu psihiskajam, burvim vai kādam citam, kas man palīdzētu ar savām problēmām - vismaz par savām mīlas problēmām, bet es nonācu līdz vietai, kurā es zināju, ka man vajadzīgas kādas norādes, un es esmu tik priecīgs, ka atradu šo vīrieti ar nosaukumu Dr Isikolo. Kad es gandrīz zaudēju Dāvidu vienā no mūsu muļķīgajām cīņām un pastāvīgajiem strīdiem (viņš man šķīra), es domāju, ka esmu zaudējis visu. Es raudu visu dienu un domāju, ka viņš nekad vairs neatgriezīsies pie manis. Es lasīju tik daudz liecību par Dr Isikolo mīlestības burvestību, kā viņš palīdz atgriezt bijušo mīļāko. Es ātri viņam e-pastu. un arī atgūt manu vīru ar savu mīlestības burvestību. Un, kad es biju visvairāk izmisis, viņš mani neizmantoja. Jūs veicāt ļoti labu servisu personai, kurai patiesi nepieciešama. Es nezinu, kā jūs to izdarījāt vai kā šī maģija darbojas, bet viss, ko es zinu, ir, ka tas darbojas un mans vīrietis atgriezās pie manis 48 stundu laikā, kā viņš man solīja !! Dāvids, mans vīrs un es laimīgi esam kopā, un es vienmēr būšu pateicīgs Dr. Isikolo. e-pasts viņam par jebkāda veida palīdzību ir ļoti spējīgs un uzticams, lai palīdzētu isikolosolutionhome@gmail.com, vai arī varat Whatsapp viņu nosūtīt pa tālruni +2348133261196.

  AtbildētDzēst
 34. Labdien, dāmas un kungi! Mans vārds ir Yara Kenneth no Berlīnes, Vācija. Es vēlos pateikties lieliskajai Dr. Ogundele, ka viņa atnesa manu vīru pēc tam, kad viņu ir pievīluši tik daudzi viltus pareizrakstības pierakstītāji tiešsaistē, kuri apgalvo, ka ir pareizrakstības pielūdzēji. Bet ar Dr Ogundele palīdzību mans vīrs 24 stundu laikā atgriezās pie manis tieši tā, kā man teica Dr. Ogundele. Es gribu pateikt lielu paldies kungs, ka atdevi man savu laimi, jo viņa dēļ mēs atkal esam laimīgi. Ja ir kāds, kam nepieciešama palīdzība, es ieteiktu pēc iespējas ātrāk sazināties ar Dr. Ogundele, lai viņš, iespējams, atjaunotu jūsu zaudēto prieku. Sazinieties ar viņu un mēģiniet atrisināt problēmu 1%% GARANTĒTI. Jūs varat arī man palīdzēt pateikties Dr. Ogundele par to, ka viņa ar varu 24 stundu laikā atdeva man savu vīru. Jūs varat viņu sasniegt ar savu WhatsApp vai Viber tērzēšanas numuru: +27638836445. E-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com.

  AtbildētDzēst
 35. Mans vīrs un es tagad esam precējušies apmēram 10 gadus. Mēs laimīgi apprecējāmies ar diviem bērniem, zēnu un meiteni. Pirms 6 mēnešiem es sāku pamanīt viņa dīvaino izturēšanos un pēc dažām nedēļām es uzzināju, ka mans vīrs kaut ko redz. Viņš sāka atgriezties mājās vēlu no darba, diez vai vairāk rūpējies par mani vai bērniem. Dažreiz viņš dodas prom un pat neatgriežas mājās apmēram 2-3 dienas. Es darīju visu iespējamo, lai problēmu labotu, bet tas viss nevajadzīgi. Es biju ļoti satraukta, un man bija vajadzīga palīdzība. Kādu dienu, pārlūkojot internetu, es saskāros ar vietni, kurā tika ierosināts, ka Dr.Pellar varētu palīdzēt atrisināt laulības problēmas, atjaunot izjukušās attiecības un tamlīdzīgi. Tātad, es jutu, ka man vajadzētu to izmēģināt. Es sazinājos ar viņu, un viņš man izdarīja burvestību. Pēc divām dienām mans vīrs vērsās pie manis un atvainojās par pieļautajām kļūdām un apsolīja nekad mani neatstāt. Kopš tā laika viss ir normalizējies. Mana ģimene un es atkal laimīgi dzīvojam kopā. Paldies, Dr.Pellar. Ja jums ir nepieciešams pareizrakstības mainītājs, kas var izrunāt pareizrakstību, kas patiešām darbojas, es iesaku sazināties ar viņu. Viņš tevi nepieviļ. Šis ir viņa e-pasts. E-pasts: drpellar@gmail.com

  AtbildētDzēst
 36. Sveiki, mans vārds ir Sallija. Mani līgavainis pagājušajā nedēļā izlauzās kopā ar mani, es biju tik skumjš, ka pilnībā mainījos, neēdu un nerunāju ar nevienu, daudz raudāju, biju tik nomākta un uzsvēru, ka esmu nobijies, ka visa stresa un depresijas dēļ nonāksim slimnīcā, līdz kādu dienu tiešsaistē meklēju mīlestības padomus, jo es viņu mīlu un rūpējos par viņu, un es tikai vēlos, lai mēs atkal būtu kopā kā pāris, un es Es vēlos, lai mēs ilgstos mūžīgi, tad es atradu spēcīgu pareizrakstības runātāju, sauktu par Priest Ade, ka viņš bija atrisinājis tik daudz attiecību problēmu, tad priesteris Ade man teica, ka viņš atgriezīsies pie manis 24 stundu laikā pēc tam, kad viņš viņam runās, nekad neticētu tam, kamēr mani finanses mani neaicināja pa tālruni un man teica, ka viņš vēlas, lai mēs atgrieztos un dzīvotu laimīgi kopā mūžīgi. Esmu tik laimīgs, ka priesteris Ade man palīdz atgūt manas finanses. Liels paldies Priest Ade, viņš var arī palīdzēt jums nosūtīt viņam e-pastu uzancientspiritspellcast@yahoo.com vai ancientspiritspellcast@gmail.comEmuārs: https://priestade.blogspot.comWhatsApp +2347059715465

  AtbildētDzēst
 37. Sveiki, mans vārds ir Sallija. Mani līgavainis pagājušajā nedēļā izlauzās kopā ar mani, es biju tik skumjš, ka pilnībā mainījos, neēdu un nerunāju ar nevienu, daudz raudāju, biju tik nomākta un uzsvēru, ka esmu nobijies, ka visa stresa un depresijas dēļ nonāksim slimnīcā, līdz kādu dienu tiešsaistē meklēju mīlestības padomus, jo es viņu mīlu un rūpējos par viņu, un es tikai vēlos, lai mēs atkal būtu kopā kā pāris, un es Es vēlos, lai mēs ilgstos mūžīgi, tad es atradu spēcīgu pareizrakstības runātāju, sauktu par Priest Ade, ka viņš bija atrisinājis tik daudz attiecību problēmu, tad priesteris Ade man teica, ka viņš atgriezīsies pie manis 24 stundu laikā pēc tam, kad viņš viņam runās, nekad neticētu tam, kamēr mani finanses mani neaicināja pa tālruni un man teica, ka viņš vēlas, lai mēs atgrieztos un dzīvotu laimīgi kopā mūžīgi. Esmu tik laimīgs, ka priesteris Ade man palīdz atgūt manas finanses. Liels paldies Priest Ade, viņš var arī palīdzēt jums nosūtīt viņam e-pastu uzancientspiritspellcast@yahoo.com vai ancientspiritspellcast@gmail.comEmuārs: https://priestade.blogspot.comWhatsApp +2347059715465

  AtbildētDzēst
 38. Sveiki, mani sauc Jenna Rossi. Es vēlos dalīties savā apbrīnojamajā pieredzē ar lielāko burvestību Dr Ilekhojie, mans vīrs mani krāpis, un, kad es uzzināju, ka mums bija kautiņš, kas noveda pie tā, ka viņš aizpildīja šķiršanos, es raudāju un saslimu, kad es meklēju mīlestības pēdiņas tiešsaistē, es redzēju cilvēkus runājam par viņu un viņa lielisko darbu, kura lieta bija līdzīga manai, viņi atstāja savu kontaktinformāciju, es sazinājos ar viņu, un viņš man teica, lai neuztraucos, ka pēc 24 stundām viņš atcels šķiršanos un atgriezīsies pie manis pēc tam, kad es izdarīju visu, ko viņš man lika izdarīt, lai es par lielu pārsteigumu nākamās dienas vakarā, tas bija mans vīrs, viņš nometās ceļos, lūdzot mani pieņemt viņu atpakaļ, vēlreiz paldies Dr Ilekhojie, jūs patiešām esat man svētība, viņš var arī jums palīdzēt jūs! Ilekhojies sazinieties ar gethelp05@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348147400259

  AtbildētDzēst
 39. Es dzīvoju un strādāju Lielbritānijā. Mana dzīve ir atgriezusies !!! Pēc 2 gadu pārtrauktajām laulībām mans vīrs atstāja mani ar diviem bērniem, es jutos kā to visu izbeigt, es gandrīz izdarīju pašnāvību, jo viņš mums neko neatstāja, es visu to emocionāli biju nomākta. Pateicoties lieliskam burvestību vadītājam Dr Ilekhojie, kuru es satiku tiešsaistē un kurš atgriezās pie manis vīru. Vienā uzticīgajā dienā, pārlūkojot internetu, es uzgāju vairākas liecības par Dr Ilekhojie. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atgrieza savu bijušo mīļoto, daži liecināja, ka viņš atjauno dzemdi, izārstē vēzi un citas slimības. sazinieties ar Dr Ilekhojie gethelp05@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348147400259

  AtbildētDzēst
 40. Lūdzu, izlasiet šo liecību par to, kā Dr Sacre palīdz man atgriezties bijušajai mīļotajai Marijai. Atpakaļ pie manis, Marija ar mani izšķīrās divu iemeslu dēļ, pēc tam, kad bijusi attiecībās 2 gadus un dažus mēnešus, viņa sāka sūdzēties, ka esmu pārāk resna un es nevaru viņu apmierināt seksuāli, es biju neērti, tad viņa sarunājās ar draudzenes starpniecību, ar kuru es sazinājos ar Dr Sacre, kurš mani padarīja par perfektu vīrieti, viņš man sagatavoja dažas augu izcelsmes zāles, kas samazina tauku daudzumu un padara mani spēcīgu, ir vīrietis, un sagatavojiet arī dažas augu izcelsmes zāles dzimumlocekļa palielināšanai, man bija ļoti laba ķermeņa forma un 12 cm dzimumloceklis bez blakusparādībām, pēc dažiem mēnešiem es viņai piezvanīju, bet viņa atteicās atgriezties pie manis, bet es viņu ļoti mīlu, es ātri sūdzieties Dr Sacre par palīdzību, un viņš man palīdz un uzburt viņai burvestību un 12 stundu laikā viņa pārdomāja un atgriezās pie manis, un šodien mēs atkal esam laimīgi, ka viņai ir mīļākais, viņa mani tagad mīl vairāk nekā iepriekš, pateicoties visiem Dr Sacre, sazinieties ar Dr. Sacre, lai uzzinātu zemāk sniegto informāciju
  E-pasts: sacretempleofpower@gmail.com
  WhatsApp numurs: +2349076034359
  Es priecājos dalīties ar jums ar šo informāciju, un es zinu, ka tā kādam palīdzēs

  Kristofers.

  AtbildētDzēst
 41. Es izlasīju dažas Dr Isikolo liecības par mīlas burvestību par to, kā viņš 48 stundu laikā ir palīdzējis daudziem cilvēkiem atgriezt savus bijušos mīļotājus. Ar cieņu es tikai domāju, vai tas ir reāli un vai šis vīrietis patiešām var palīdzēt atgriezt manu mīļāko kuru es tik ļoti mīlu. Es nolēmu ar viņu sazināties, jo es ļoti mīlu savu draugu, un mēs pāris mēnešus esam bijuši atsevišķi, man viņa tik ļoti pietrūka, es esmu izmēģinājis visus citus līdzekļus, lai viņu atgūtu, bet nevarēju. Es sazinājos ar Dr Isikolo un viņš man teica, ka mans bijušais atgriezīsies pie manis nākamo 48 stundu laikā, Dr Isikolo viņu atbrīvoja, lai uzzinātu, cik ļoti es viņu mīlu un vēlos. Un atvēra acis, lai attēlotu, cik daudz mums ir kopīgi. Mana bijusī persona atkal ir atgriezusies pie manis. Pašlaik rakstot šo liecību, esmu vislaimīgākā meitene uz zemes, un es un mans draugs dzīvojam laimīgu dzīvi, un mūsu mīlestība tagad ir spēcīgāka par to, kāda bija vēl pirms mūsu izšķirties. Visu paldies saka Dr Isikolot par pārmērīgo darbu, ko viņš man ir paveicis, palīdzot man atgriezties ar savu bijušo draugu. Es gribētu nomest Dr Isikolo pasta adresi un ceru, ka redzēsiet šo liecību un sazināsieties ar viņu, ja jums ir mīļākais, kuru jūs tik ļoti vēlaties atgūt, Viņa e-pasts: isikolosolutionhome@gmail.com. Jūs varat viņu arī Whatsapp nosūtīt pa tālruni +2348133261196.

  AtbildētDzēst
 42. Mani sauc Klāra Endrjū, es vēlos dalīties savās liecībās ar plašu sabiedrību par to, ko šis vīrs, ko sauca par chubygreat, tikko ir darījis manis labā, šis vīrietis tikko man 48h laikā ir atvedis manu pazudušo bijušo vīru ar savu lielisko burvestību.
  Es biju precējusies ar savu vīru Viljamu Bobu, mēs ilgu laiku bijām kopā un mīlam sevi, bet, kad es 2 gadus nespēju viņam dot bērnu, viņš mani atstāja citas sievietes dēļ un teica, ka vairs nevar turpināt. Es teicu omg, es biju neapmierināts un bezcerīgs, tad sāku meklēt veidu, kā viņu atgūt, līdz kāds mans draugs man pastāstīja par šo vīrieti un to, kā viņš palīdz cilvēkiem visā pasaulē ar dažādām problēmām, sākumā es neticēju viņu, es domāju par to divas dienas, līdz nolēmu pamēģināt.
  Es sazinājos ar šo vīrieti un es viņam izstāstīju visas savas problēmas un to, ko es vēlos, lai viņš dara manis labā, viņš man teica, ka manas problēmas tiks atrisinātas 48 stundu laikā un ka mana vēlme tiks izpildīta, es biju skeptisks, bet, lūk, 48 stundu laikā stundas, mans vīrs atgriezās pie manis uz ceļiem, lūdzot, lai es viņam piedotu. Šis vīrietis ne tikai 48 stundu laikā atguva manu pazudušo vīru, bet arī pēc mēneša es nokavēju menstruāciju, un es devos uz pārbaudi, un rezultāts parādīja ka es biju stāvoklī. Es šodien esmu laimīga kā meitenes meitiņa, vēlreiz pateicos jums par lielo darbu par to, ko esat manis labā darījis.

  Ja jūs atrodaties kādā no šīm problēmām vai jums ir HIV problēmas vai jebkāda veida slimība, sazinieties ar viņu, lai saņemtu palīdzību, viņa privāto e-pastu:
  chubygreat@gmail.com / WhatsApp tālruņa numurs: 2348165965904

  AtbildētDzēst
 43. Sazināties ar: WHATSAPP: +2347054019402 VAI
  DRWALESPELLHOME@GMAIL.COM DROŠI IR LABĀKĀ LABOŠANAS LĪDZEKLIS TIEŠSAISTĒ UN VIŅA REZULTĀTS IR 100% GARANTIJA ..

  Pēc (8) astoņiem gadiem manā laulībā ar vīru, mans vīrs sāka iet ārā ar citām dāmām un izrādīt man aukstu mīlestību, vairākkārt viņš draud mani izmest, ja es uzdrošinos viņu apšaubīt par viņa dēku ar citām dāmām, es biju pilnīgi izpostīts un samulsis, līdz mans vecs draugs man pastāstīja par burvestību internetā ar nosaukumu DR WALE, kas mīlestības burvestību spēka ceļā palīdz cilvēkiem viņu attiecību un laulības problēmu risināšanā. Sākumā es šaubījos, vai tāda pastāv, bet nolēmu dot tas ir mēģinājums. Kad es sazinos ar DR WALE, viņš man pateica visu, kas man bija jādara, un es darīju, un viņš man palīdzēja iemīlēt burvību un 72 stundu laikā mans vīrs atgriezās pie manis un sāka atvainoties, tagad viņš vairs neiet ārā ar dāmām un viņš ir kopā ar mani par labu un pa īstam. Lai uzzinātu par attiecībām vai laulības problēmu, sazinieties ar šo Wale Spell Caster.
  Lūk, viņa kontakts ..

  Zvaniet / WHATSAPP: +2347054019402

  EMAIL: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 44. Atgriešanās kopā ar savu bijušo mīļoto, steidzami ar mīlestības burvestību ir patiešām labākais burvestības ritentiņš ar 100% garantiju .. mani sauc Barbara Damjam. Es nekad neticēju mīlestības burvestībām vai maģijai, kamēr neesmu sazinājies ar šo burvestību, ko sauc par DR ISIKOLO, par kuru tik daudzi cilvēki ir apliecinājuši tiešsaistē, ir spēcīgs. Mans partneris pēc skarbajiem un grūtajiem laikiem sāka rīkoties nepareizi un nodarboties ar man nezināmu dāmu un pameta mani. mēs pārdzīvojām kopā, un mana dzīve bija otrādi, jo mūsu attiecības ir bijušas 4 gadus, es viņu patiešām mīlēju. Viņa māte bija pret mani, un viņam nebija laba apmaksāta darba, tāpēc, kad es satiku šo burvestību, es viņam pastāstīju, kas notika, un sākumā viņam izskaidroju lietu situāciju. Es biju neizlēmīgs, skeptisks un šaubīgs, bet es to vienkārši pamēģināju un 2 dienu laikā, izpildījis visu nepieciešamo, lai strādātu pie manis, mans vīrietis pats piezvanīja un pienāca pie manis, atvainodamies, ka viss ir nokārtots ar viņa mammu un ģimeni, un viņš ieguva jaunu darba interviju, tāpēc mums vajadzētu saņemt precējies, es neticēju, ka tas darbojas šādi, un tas patiešām bija pārsteidzoši, un es lepojos, ka varu liecināt un novērtēt DR ISIKOLO, jo viņš ir vienkārši labākais, ko jebkad varat atrast jebkur. jums ir nepieciešams efektīvs un īsts pareizrakstības ritentiņš jebkurai dzīves problēmai, varat sazināties ar Dr. ISIKOLO, izmantojot vietni: https://isikololovetemple.com vai viņa e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com.com vai viņa WhatsApp/Viber viņu pa tālruni: +2348133261196 .

  AtbildētDzēst
 45. Man ir attiecības ar savu draugu jau 2 gadu, un mēs plānojām drīz apprecēties un pēkšņi viņš mani atstāja citas meitenes dēļ, es patiešām mīlu šo puisi un nekad nevaru iedomāties savu dzīvi bez viņa. Es arī darīju visu iespējamo, lai viņu atgūtu, taču visas manas pūles, lai viņu atgūtu dzīvē, neizdevās. Šajā uzticīgajā dienā es uzgāju dažus komentārus vietnē par šo lielisko burvestību, kuru sauca Dr Isikolo, tāpēc daudzas personas apgalvoja, ka viņš palīdz viņiem atjaunot attiecības un atgriezt bijušo, man nācās ar viņu sazināties, jo viņš bija mana pēdējā cerība. Es sazinājos ar viņu pa viņa e-pastu un pastāstīju visu iemīļoto, kas ir jādara, ko es arī izdarīju, un viņš man pārliecināja, ka pēc 2 dienām mans draugs pametīs otru meiteni un atgriezīsies pie manis, un tas bija ļoti lieliski pārsteigums redzēt, kā mans draugs atgriežas pie manis pēc divām dienām. Es šodien esmu tik ļoti priecīgs, ka viņš atgriezās pie manis, un es to panācu ar Dr Isikolo palīdzību, un es iesaku, ja jums arī nepieciešama viņa palīdzība, nosūtiet viņam tiešu e-pastu: E-pasts: isikolosolutionhome@gmail.comWhatsApp: +2348133261196

  AtbildētDzēst
 46. Es tagad esmu laimīgs cilvēks, pateicoties DR.OBO, ar kuru apprecējos 2014. gadā. Es nevarēju dzemdēt piecus gadus. Mana Vīra bija noraizējusies un plānoja mani sūtīt no savas mājas, viņš man teica, ka šķirsies no manis. Tas viss manā sirdī rada daudz sāpju. Ar sāpēm sirdī es šeit dalos savā problēmā ar draugu, par kuru zinu, ka viņam ir bijušas arī laulības problēmas. Viņa teica, ka viņas grūtajā laikā DR. OBO bija tas, ar kuru viņa sazinājās, un DR. OBO atveda vīru 3 dienu laikā, un viņi abi atkal ir laimīgi. Es paņēmu DR kontaktu. OBO no viņas un runāja ar DR. OBO vietnē WhatsApp +2348115365326 Es teicu DR OBO visu, kas traucēja manu sirdi, un viņš man teica, ka es vairs neraudu. DR. OBO Burtot man pēc dažiem mēnešiem Burtot man, ka biju stāvoklī. 2019. gadā man piedzima bērns, mans vīrs bija laimīgs, un mēs dzīvojam laimīgi. Tātad, ja jums nepieciešama steidzama palīdzība problēmu risināšanā, jūs esat īstā persona DR OBO, pie kuras vērsties. E-pasts: dr.obohealinghome1411@gmail.com VAI WhatsApp +2348115365326.

  AtbildētDzēst
 47. Sveiki skatītāji, es to ievietoju, jo es atradu daudz cilvēku, kuriem ir laulības problēmas, kuras arī es piedzīvoju. Nesen atradu palīdzību no vīrieša, ko sauca doktors Ilekhojie. Viņš paveica lielisku darbu, kas lika manai sievai atkal iemīlēties pēc deviņu mēnešu šķiršanās. Es gribu, lai jūs zinātu, ka viņš ir īsts burvestības ritentiņš. Ja kādam tur ir nepieciešama palīdzība, varat sazināties ar viņu Viber vai Whatsapp: +2348147400259 vai e-pastu: gethelp05@gmail.com un pateikt viņam, ka Huans Esposito tevi novirzīja

  AtbildētDzēst
 48. Dzīve ir noslēpums ar daudziem jautājumiem, uz kuriem jāatbild, ar kādām nepatikšanām jūs sastopaties uz zemes?
  Vai jūsu vīrs vai sieva aizgāja no jūsu dzīves bez jebkāda laba paskaidrojuma, kas liek jums sajaukt un vēlaties viņus atgriezties savā dzīvē? Dr Ilekhojie ir īstais cilvēks šim darbam, viņš ir spēcīgs pareizrakstības ritentiņš, ko svētījuši viņa senči un kuru dievi ir pieņēmuši par savu ruporu uz zemes. . Mani un manu vīru šķīra 9 mēneši bez saziņas, bet ar Dr Ilekhojie burvestību viņš ir atgriezies, un mēs atkal esam viena laimīga ģimene. Sazinieties ar Dr Ilekhojie, ja jūs saskaras ar jebkāda veida dzīves problēmām un jums nepieciešams ātrs risinājums. Viber vai Whatsapp: +2348147400259 vai e-pasts: gethelp05@gmail.com

  AtbildētDzēst
 49. Es mēdzu šaubīties par burvestību, līdz es patiešām izmisīgi gribēju atgūt savu vīru pēc tam, kad viņš mani un mūsu 4 bērnus atstāja viņas kolēģes darbā un piedraudēja ar šķiršanos. Man nekas cits neatlika, kā meklēt palīdzību, un, lūk, es atklāju, ka dzimtā ārste Ilekhojie mandēja viņu izmēģināt. Būdams patiešām skeptisks, biju pārsteigts, redzot, kā burvestības patiesībā darbojas, un esmu tik priecīga, ka domāju un ļoti iesaku viņu. Ja jums ir problēma un jūs meklējat īstu un īstu pareizrakstības ritentiņu, lai problēmu atrisinātu jums. Izmēģiniet Dr Ilekhojie šodien, viņš varētu būt atbilde uz jūsu problēmu.? Šeit ir viņa kontaktpersona: +2348147400259 un e-pasts: gethelp05@gmail.com) Novēlu jums veiksmi jūsu attiecībās

  AtbildētDzēst
 50. Es rakstu šo rakstu, lai pateiktos doktoram Ilekhojie par spēcīgo burvestību, kas man nesen palīdzēja atgriezt savu bijušo mīļoto, kas pēdējos 8 gadus bez iemesla atstāja mani citai sievietei. Pēc tam, kad redzēju internetā Dženas no ASV ierakstu, kurā teikts, kā viņai palīdzēja Dr Ilekhojie, es arī nolēmu sazināties ar viņu, lai saņemtu palīdzību, jo man nebija citas izvēles, kā vien vēlējos, lai es atgūtu savu mīļoto un laimi. Par lielu pārsteigumu mans mīļākais pārnāca mājās uz ceļiem, ka man jāatrod vieta sirdī, lai viņam piedotu, es biju patiesi pārsteigta un satriekta, kad mans mīļākais nometās ceļos, lūdzot piedošanu un lai es viņu pieņemtu. Man patiešām trūkst izteicienu, un es nezinu, cik daudz es varētu izteikt savu atzinību jums, Dr. Jūs esat Dievs, kas sūtīts, lai atjaunotu izjukušās attiecības, un tagad es esmu priecīga sieviete. viņa kontaktinformācija ir; gethelp05@gmail.com Whatsapp numurs +2348147400259

  AtbildētDzēst
 51. Tā ir liecība, kuru es likšu dzirdēt visiem. es esmu precējusies četrus četrus gadus, un piektajā laulības gadā citai sievietei bija burvestība, lai atņemtu man savu mīļāko, un mans vīrs atstāja mani un bērnus, un mēs esam cietuši 2 gadus, līdz es domāju domāt par amatu, kur tas bija vīrietis Dr Ilekhojie ir palīdzējis kādam, un es nolēmu viņam mēģināt palīdzēt pārnest vīru mājās un ticiet man, ka es vienkārši nosūtu savu attēlu man un manam vīram, un pēc 48 stundām, kā viņš man teica, es redzēju automašīnu iebraucu mājā un lūk, tas bija mans vīrs, un viņš ir atnācis pie manis un bērniem, un tāpēc es priecājos, ka ikvienam no jums ir līdzīga tikšanās ar šo vīrieti un jūsu mīļākais ir atgriezies pie sevis Viņa e-pastā: gethelp05@gmail.com varat arī sazināties ar viņu vai sazināties ar šo pa tālruni +2348147400259

  AtbildētDzēst
 52. Mans vīrs atstāja mani jaunākas sievietes dēļ, un es biju izpostīta. Tas bija tā, it kā viņa būtu viņu pārņēmusi ļaunā burvestībā, Pāvils naktī bez jebkāda brīdinājuma vērsās pret mani. Tas notika pagājušajā gadā, es biju izmisis, tāpēc es izmantoju katru burvestības atrašanas vietni, kuru varēju atrast bez rezultātiem. Draugs man nosūtīja saiti uz Dr Ilekhojie vietni, un es ar viņu sazinājos. Viņš sāka strādāt ar mani jūnijā. Visa viņa brīnišķīgā darba rezultātā es un mans vīrietis esam atkal kopā. Es esmu tik priecīga un privileģēta, ka manā pusē ir tik lielisks cilvēks kā jūs. Paldies! Dr Ilekhojie WhatsApp Dr Ilekhojie vietnē (+2348147400259) vai e-pastā (gethelp05@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 53. Šī ir lieliska burvestības “Dr Ilekhojie” liecība, kas man palīdzēja atjaunot savu mīlas dzīvi. Dienā, kad vīrs mani pameta, viss izrādījās drūms, un atmosfēra bija smaga ar neskaidrībām. Viss šķita bāli, un tāpēc es nolēmu meklēt palīdzību burvestībās, kuras spēj atgriezt bijušo vīru pie manis. Kā paredzēts, es apmeklēju internetu un, kā arī jūs esat redzējuši, meklējot uzticamu burvestību, es redzēju daudz liecību, ko burvestības sniedza bijušo vīru un tuvinieku atveseļošanā. Vada ticība Dr Ilekhojie. Es sazinājos ar viņu un pēc tam, kad viņš viņam bija izskaidrojis lietas, viņš piekrita stāties pretī izaicinājumiem uz vietas. Viņam veicās izcili labi. Mans bijušais vīrs ir atgriezies pie manis ar lielāku rūpību un mīlestību. Tāpēc es vēlos izmantot šo iespēju, lai godinātu viņu par viņa pašaizliedzīgo kalpošanu manai situācijai. Atzinīgi vērtējams, viņš izrādīja lielu drosmi, uzņemoties biedējošu uzdevumu - atrast risinājumus praktiski jebkurai konkrētai problēmai. E-pasts gethelp05@gmail.com vai WhatsApp Dr Ilekhojie pa tālruni +2348147400259

  AtbildētDzēst
 54. Es esmu apdāvināts garīgās burvestības vadītājs un ekstrasenss ar garīgiem spēkiem, kas var jums palīdzēt lielākajā daļā jūsu attiecību un ģimenes problēmu.
  ==========
  Vai jums ir šādas problēmas? Lai iegūtu labākos rezultātus, sazinieties ar mani.

  1) Ja vēlaties, lai jūsu bijušais atgrieztos.
  (2) ja jums vienmēr ir slikti sapņi.
  (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināts savā birojā.
  (4) Jūs vēlaties, lai sievietes / vīrieši skrietu pēc jums.
  (5) Ja vēlaties bērnu.
  (6) Jūs vēlaties piesaistīt savu vīru / sievu uz visiem laikiem.
  (7) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība.
  (8) Kā jūs esat izkrāpts un vēlaties atgūt zaudēto naudu.
  (9) ja vēlaties pārtraukt šķiršanos.
  (10) ja vēlaties šķirties no vīra.
  (11) ja vēlaties, lai jūsu vēlmes tiktu izpildītas.
  (12) Grūtniecības burvestība bērna ieņemšanai
  (13) Garantējiet, ka uzvarēsiet satraucošajās tiesas lietās un šķirsieties neatkarīgi no tā, kādā stadijā
  (14) Pārtrauciet savu laulību vai attiecību izjukšanu.
  Es esmu šeit, lai jums palīdzētu
  sazinieties ar mums, izmantojot WhatsApp: +17602284677

  AtbildētDzēst
 55. Pēc tam, kad esmu precējies četrus gadus, mans vīrs vienkārši nolemj iet prom. Es darīju visu, kas man bija pa spēkam, lai viņu atgrieztu, bet viss bija veltīgi, es tik ļoti gribēju viņu atgriezt mīlestības dēļ, kas man pret viņu ir, es visu lūdzu, es solīju, bet viņš atteicās. Es izskaidroju savai problēmai draudzene un viņa ieteica man drīzāk sazināties ar Ilekhojie, lai viņš varētu man palīdzēt samierināties, lai viņu atgrieztu. Man neatlika nekas cits kā izmēģināt. Es nosūtīju ziņu Dr Ilekhojie, un viņš man apliecināja, ka problēmu nav un ka pirms trim dienām viss būs kārtībā. Viņš uzburta un pārsteidzoši, ka otrajā dienā mans vīrs man piezvanīja. Es biju tik pārsteigts, es atbildēju uz zvanu, un viss, ko viņš teica, bija tas, ka viņam bija tik žēl par visu notikušo, viņš gribēja, lai es atgrieztos pie viņa. Ja jums nepieciešama palīdzība, varat arī sazināties ar Dr Ilekhojie

  1) Mīlestības burvestības
  2) Pazudušās mīlestības burvestības
  3) Laulības šķiršanas burvestības
  4) Laulības burvestības
  5) Saistošā burvestība.
  6) Sadalīšanās burvestības
  7) Aizliegt pagātnes mīļāko
  8.) Jūs vēlaties tikt paaugstināts savā birojā / Loterijas burvestībā
  9) dzimumlocekļa palielināšanās
  10) grūtniecības problēma

  WhatsApp Dr Ilekhojie vietnē (+2348147400259) vai e-pastā (gethelp05@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 56. Mana bijusī man atstāja tik daudz sāpju, un kopš tā laika es esmu salauzta un sadragāta. Man ir sazinājies ar daudziem burvestībām, un viņi mani noplēš no manis bez rezultāta. Es esmu nosūtījis tik daudz vietņu tiešsaistē, lai meklētu labu burvestību, līdz mani vadīja 45 veci cilvēki, kuriem Dr Ilekhojie jau ir palīdzējis, lai sazinātos ar Dr Ilekhojie, es nekad neticēju, bet pēc tam, kad es izdarīju, kā viņš vadīja, mans bijušais atgriezās es teicu piedot viņam, un es to izdarīju, un šodien esmu apmierināts ar savu laulību, sazinieties ar viņa e-pastu: gethelp05@gmail.com vai zvaniet viņam +2348147400259

  AtbildētDzēst
 57. Tas strādā! Bijušais mani bloķēja uz katras platformas. Tas aizņēma kādu laiku, apmēram divus mēnešus vai arī tā, bet VIŅŠ VIŅU ATBloķēja TIKAI PĒC DAUDZ STUNDĀM! Nepadodies! TAS STRĀDĀ! tagad sazinieties ar ārstu Ilekhojie, lai saņemtu palīdzību. mēs atkal esam kopā. Ticiet šim procesam .. Šeit viņa kontakts .. WhatsApp viņu: +2348147400259,
  Nosūtiet viņam e-pastu uz: (gethelp05@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 58. Pēc 3 gadu ilgām attiecībām ar savu draugu mans draugs sāka iet ārā ar citām meitenēm un izrādīt man aukstu mīlestību, vairākos gadījumos viņš draud ar mani šķirties, ja es uzdrošinos viņu apšaubīt par viņa attiecībām ar citām meitenēm, es biju pilnīgi izpostīts un samulsis, līdz mans vecs draugs man pastāstīja par burvestību internetā Dr Ilekhojie, kurš ar mīlestības burvestību palīdzību palīdz cilvēkiem viņu attiecību un laulības problēmu risināšanā. Sākumā es šaubījos, vai tāda pastāv, bet nolēmu to dot mēģinājums. Kad es sazinos ar viņu, viņš man pateica visu, kas man bija jādara, un es darīju, un viņš man palīdzēja samierināties un 28 stundu laikā mans puisis atgriezās pie manis un sāka atvainoties, tagad viņš vairs neiet ārā ar meitenēm un viņš ir kopā ar mani par labu un pa īstam.

  Lūk, viņa kontakts ..
  Zvaniet / WHATSAPP: +2348147400259
  EMAIL: (gethelp05@gmail.com

  AtbildētDzēst
 59. Vai jums ir kādas problēmas, kas jūs traucē?
  Vai vēlaties laimēt loterijā?
  Vai jums ir kāda slimība?
  Vai esat nomākts?
  Vai jums nepieciešama dziedināšana?
  Vai vēlaties atgriezt bijušo?
  Vai arī jums ir nepieciešams iedomāties utt.

  Es nesu labas ziņas; Dr Ilekhojie, lieliskais ekstrasensu / burvestību vadītājs jums palīdzēs. Viņš ir ļoti labs burvestībās, tāpēc viņu iesaka no tālu un tuvu. Runājiet ar viņu šodien, viņš varēs jums palīdzēt. Jūsu privātums ir stingri konfidenciāls. Nosūtiet viņam e-pastu: gethelp05@gmail.com vai WhatsApp Dr Ilekhojie pa tālruni +2348147400259. Nomirsti ar savu slimību, izsakies ... tu esi pelnījis būt laimīgs!

  AtbildētDzēst
 60. Mans bijušais man sagādāja tik daudz sāpju, un kopš tā laika esmu salauzta un sadragāta. Man ir bijis kontakts ar daudziem burvestību dalībniekiem, un viņi mani noplēš no manas naudas bez rezultāta. Es nosūtīju pa e-pastu tik daudzām vietnēm tiešsaistē, meklējot īstu burvestību, līdz mani vadīja 45 gadus veca sieviete, kura pirms tam bija palīdzējusi vudu kungam. Es negribīgi sazinājos ar vudu kungu, pat ja es nekad neticēju, bet pēc tam, kad es izdarīju to, ko viņš bija noteicis, sekoju instrukcijas, kuras bijušais atgriezās pie manis, sakot, lai es viņam piedodu, un es to izdarīju, un šodien es esmu apmierināta ar savu laulību. Jūs varat sazināties ar voodoo lord pa e-pastu (voodooconnect60@gmail.com) vai izmantojot WhatsApp vietnē (+ 234 08097014925), un izmēģinājums jūs pārliecinās.

  AtbildētDzēst
 61. VAI JŪS JEBKĀDAJĀ DZĪVES NEPIECIEŠAMĪBĀ UN VĒLATIES PASTĀVĪGU RISINĀJUMU ?, Sazinieties ar VOODOO Kungu. Mans vīrs plānoja no manis šķirties un teica, ka viņš ir noguris no mūsu savienības. Es biju pārsteigts, jo tas notika pēkšņi, un mans instinkts man teica, ka kaut kas notiek nepareizi. Vēlāk uzzināju, ka manam vīram ārā ir sieva, es viņam to jautāju, viņš ļoti sadusmojās un teica, ka tāpēc vēlas, lai mēs šķiramies. Viņš aizgāja no mājām uz 6 mēnešiem, es biju noraizējusies un apmulsusi, un es sāku sērfot internetā, meklējot veidus, kā likt manam vīram atgriezties, kad ieraudzīju daudzās liecības, kuras cilvēki komentēja par voodoo lord, it īpaši to, kā viņš palīdz sievietei palikt stāvoklī un garlaicīgi savs bērns ar burvestībām un augu izcelsmes līdzekli pēc 9 laulības gadiem. Es sazinājos ar viņu un izskaidroju viņam savu situāciju ar vīru, viņš man teica, ka mans vīrs ir ticis manipulēts ar tumšu spēku, viņš man teica dažas lietas, kas man jādara, viņš uzburta un veica man noteiktus rituālus. Pēc septiņām burvestības dienām mans vīrs atgriezās mājās un saplēsa šķiršanās dokumentu, pateicoties VOODOO LORD, mēs atkal esam kopā priecīgāki nekā jebkad agrāk. Nekautrējieties par savām problēmām, meklējiet palīdzību un risiniet to.

  AtbildētDzēst
 62. Vai jūs saskaras ar kādām grūtībām dzīvē un vēlaties palīdzību no burvestības, vai jūs šķiraties un vēlaties izlīgumu? Tēvs Eli ir godīgs un patiess vīrietis šim darbam, viņš patiešām ir labs tajā, ko dara, jo viņš arī palīdzēja man atgūt savu vīru pēc šķiršanās, sazinieties ar viņu vietnē Whatsapp: +2348085240869

  Jūs varat viņu sasniegt, lai veiktu šādu burvestību darbu

  mīlas burvestība,
  Pareizrakstības burvestība,
  loterijas burvestība,
  augu izcelsmes zāles jebkura veida veselības problēmām

  AtbildētDzēst
 63. Es gribu pateikties priekšniekam Dodoru, kurš man palīdzēja atgriezt vīru pie manis ... Pirms diviem (2) gadiem man bija nopietnas problēmas ar savu vīru, ciktāl viņš pameta māju un sāka satikties ar citu sievieti, kamēr viņš palika ar sievieti es centos darīt visu iespējamo, lai viņu atgrieztu, taču visas manas pūles bija bezjēdzīgas līdz dienai, kad mans draugs ieradās manā mājā, un es viņai izstāstīju katru lietu, kas notika starp mani un manu vīru, tad viņa man pastāstīja par šo lietu spēcīgs pareizrakstības ritentiņš, kurš viņai palīdzēja, kad viņa nonāca tajā pašā problēmā.
  Pēc tam es sazinājos ar galveno Dodoru un pastāstīju viņam visu, pēc tam viņš 48 stundu laikā pateica urprisei, mans vīrs tiešām atgriezās, lūdzot mani piedot.
  Es nevaru ciest šo prieku vienatnē, tāpēc es nolēmu dalīties savās liecībās .. ja ir kāds, kuram nepieciešama viņa palīdzība, varat sazināties ar viņu pa šo e-pastu: chiefdodoru@gmail.com vai pievienot viņu savam WhatsApp +2349015088017 .. Viņš ir gatavs palīdzēt jebkurai struktūrai, kurai nepieciešama viņa palīdzība.

  AtbildētDzēst
 64. Vai jūs saskaras ar kādām problēmām savās laulības mājās un vēlaties ātru risinājumu dzīves jautājumiem 2 gadu atdalīšana. sazinieties ar WhatsApp: +2348085240869, lai saņemtu risinājumu jebkura veida problēmai, ar kuru pašlaik saskaras. Tēvs Eli ir labs arī ar augu izcelsmes zālēm, kas var izārstēt jebkura veida slimības vai slimības, izmēģiniet to un es apsolu, ka jūs atgriezīsities, lai dalītos savās liecībās tāpat kā es.

  AtbildētDzēst
 65. Vai jums ir nepieciešams likumīgs, godīgs, cienījams un steidzams aizdevums? Jūsu likumīgā aizdevuma meklēšana šodien beidzas, jo mēs esam šeit, lai apmierinātu jūsu finansiālās vajadzības. Ja bankas vai finanšu iestāde jums atteica aizdevumu jebkādu iemeslu dēļ, vairs neuztraucieties par jūsu finansiālajām problēmām, jo ​​mēs esam jūsu finanšu nelaimes risinājums. Mēs esam nodrošinājuši miljardiem (dažādās valūtās) biznesa aizdevumus vairāk nekā 32 000 uzņēmumu īpašniekiem. Mēs izmantojam mūsu pašu noteikto riska tehnoloģiju, lai sniegtu jums pareizo biznesa aizdevumu, lai jūs varētu augt jūsu bizness. mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu ar zemu procentu likmi un arī aizdevuma atmaksas ilgumu. Vai jums ir slikts kredīts? Vai jums ir nepieciešama nauda rēķinu apmaksai? vai arī jūs uzskatāt, ka ir nepieciešams sākt jaunu biznesu? Vai jums ir nepabeigts projekts sliktā finansējuma dēļ? Vai jums ir nepieciešama nauda, ​​lai ieguldītu kādā specialitātē, kas jums nāks par labu? ISLAMIC REFINANCING LOAN COMPANY
  mērķis ir sniegt izcilus profesionālus finanšu p akalpojumus e-pasts: [islamicrefinancing@gmail.com]
  Whatsapp; +15716666386

  AtbildētDzēst
 66. Vai jūs saskaras ar kādām problēmām savās laulības mājās un vēlaties ātru risinājumu dzīves jautājumiem 2 gadu atdalīšana. sazinieties ar WhatsApp: +2348085240869, lai saņemtu risinājumu jebkura veida problēmai, ar kuru pašlaik saskaras. Tēvs Eli ir labs arī ar augu izcelsmes zālēm, kas var izārstēt jebkura veida slimības vai slimības, izmēģiniet to un es apsolu, ka jūs atgriezīsities, lai dalītos savās liecībās tāpat kā es.

  AtbildētDzēst
 67. Es vēlos pateikties Chief Dodoru, kas palīdzēja man, lai mans vīrs atpakaļ uz mani .. atpakaļ (2) gadus atpakaļ man bija nopietna problēma ar savu vīru, ciktāl viņš atstāja māju un sāka iepazīt citu sievieti, kamēr viņš palika Ar sievieti, es mēģināju visu es varu, lai atvest viņu atpakaļ, bet visi mani centieni bija bezjēdzīgi līdz dienai mans draugs atnāca uz manu māju, un es teicu viņai visu, kas bija noticis starp mani un manu vīru, tad viņa pastāstīja par to par to Spēcīgs pareizrakstības ritentiņš, kas viņai palīdzēja, kad viņa bija vienā un tajā pašā problēmā.
  Tad es sazinājos ar galveno Dodoru un teicu viņam katru lietu, tad viņš stāstīja Urprise 48 stundu laikā, mans vīrs patiešām atgriezās ubagošanā, lai piedotu viņam.
  Es nevaru izturēt šo prieku vienatnē, tāpēc es nolēmu dalīties ar savu liecību. Ja ir kāds, kam nepieciešama viņa palīdzība, jūs varat sazināties ar viņu ar savu Whatsapp + 2349015088017..he ir gatavs palīdzēt jebkurai iestādei, kurai nepieciešama viņa palīdzība.

  AtbildētDzēst
 68. Zvaniet un Whatsapp + 2349015088017 Galvenais dodoru PROBLĒMAS, KAS RISINĀJIS (LIELISKI
  ASTROLOGS) Pasaulslavenais astrologs / Vašikarans, Pareizrakstības riteņi, Melns
  Maģija, Baltā Maģija, Īsta VOODOO LOVE SPELL ASV, Lielbritānijā, KANĀDĀ,
  AUSTRĀLIJA, Kuveita, AAE, PĒC LAĶAŠĶIRŠANĀS ATGRIEZTIES MĪLĒTĀJU, atgriezieties
  jūsu zaudētā mīlestība, kā atgūt manu bijušo, kā atgūt manu mīlestību,
  Tūlītēja nāves burvestība, atriebības burvestība, šķiršanās burvestība, auglība / grūtniecība
  Burvestība, Laulības burvestība, Mīlestības burvestības, zaudētās mīlestības burvestības, sadalīšanās
  burvestības, aizsardzība, atkal apvieno mūs, pievilcības viļņi, psihiski,
  tradicionālie dziednieki, sangoma, melnās maģijas noņemšana, zaudēto līdzekļu atgūšana,
  Atriebieties tiešsaistē, atgūstiet Exlover tiešsaistē,

  Biznesa burvestība

  Mazu / lielu tiesas lietu risināšana un pirmstermiņa atbrīvošana no cietuma

  Lāstu noņemšana

  Kļūstot par slaveno burvestību

  Karjeras burvestība

  Vīriešu agrīnā ejakulācija

  Spēcīga un ilgstoša erekcija

  Zems libido

  Nevar dzemdēt


  Zvaniet un Whatsapp +2349015088017

  AtbildētDzēst
 69. Mani sauc Bora jaunkundze, es biju precējusies 5 gadus ar vīru, mēs šogad dzīvojām laimīgi, nevis tad, kad viņš devās uz Austrāliju komandējumā, kur satika šo meiteni un kopš tā laika viņš ienīst mani, bērnus un mīl tikai viņu. Tāpēc, kad mans vīrs atgriezās no ceļojuma, viņš teica, ka vairs nevēlas mani un mani bērnus redzēt, tāpēc viņš mūs izdzina no mājas un tagad devās uz Austrāliju, lai redzētu šo otru sievieti. Tāpēc es un mani bērni tagad bijām tik neapmierināti un es biju tikai kopā ar mammu, es neuzvedos labi, jo mamma apprecējās ar citu vīrieti pēc mana tēva nāves, tāpēc vīrs, kuru viņa apprecēja, pret viņu neizturējās labi, t. un mani bērni bija tik apjukuši, un es meklēju veidu, kā dabūt vīru mājās, jo es viņu tik ļoti mīlu un loloju, ka kādu dienu, pārlūkojot datoru, es ieraudzīju šī burvju rata Dr.Pellar liecību, liecības. dalījos ar tiešsaistes dāmu, un tas mani ļoti pārsteidza, es arī domāju pamēģināt. Sākumā man bija bail, bet, kad es domāju par to, ko pārdzīvo mani un mani bērni, es ar viņu sazinājos, un viņš man teica, lai es mierīgi strādātu tikai 24 stundas, lai mans vīrs atgrieztos pie manis un, man par pārsteigumu, Otrajā dienā man piezvanīja mans vīrs, lūdzot bērnus, un es piezvanīju uz Dr.Pellar, un viņš teica, ka jūsu problēmas ir atrisinātas manam bērnam. Tā es atguvu savu ģimeni pēc ilga stresa perioda, kuru apturēja ļauna dāma, tāpēc ar visu Dr.Pellar palīdzību es vēlos, lai jūs visi pievienotos man šajā forumā, lai pateiktu milzīgu paldies Dr.Pellar kā arī padomu ikvienam, kas saskaras ar šādām vai līdzīgām vai jebkādām problēmām, jums arī jāsazinās ar viņu, ar viņa e-pastu. e-pasta adrese ir drpellar@gmail.com
  IT SPECIALIZĒTAS PĒC PĀRRAUDES.
  {1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ.
  (2) ja jums vienmēr ir slikti sapņi.
  (3) Ja vēlaties tikt paaugstināts savā birojā.
  (4) Ja vēlaties, lai sievietes / vīrieši skrien pēc jums.
  (5) Ja vēlaties bērnu.
  (6) Ja jūs vēlaties būt bagāts.
  (7) Ja vēlaties, lai jūsu vīrs / sieva būtu jūsu mūžīgi.
  (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība.
  (9) Kā tu biji krāpnieks un vēlies atgūt naudu.
  (10) ja vēlaties izbeigt šķiršanos.
  (11) ja vēlaties šķirties no vīrieša.
  (12) ja vēlaties, lai jūsu vēlmes tiktu izpildītas.
  (13) Grūtniecība dzemdību laikā
  (14) Pārliecinieties, ka uzvarējat satraucošos tiesas procesos un šķiršanās neatkarīgi no tā, kurā posmā
  (15) Laulības šķiršana vai attiecības.
  (16) ja Jums ir tāda slimība kā (H I V), (vēzis) vai kāda cita slimība.
  (17) ja jums ir nepieciešamas lūgšanas, lai atbrīvotu savu bērnu vai sevi.
  (18) jūs vēlaties izārstēt diabētu, izārstēt herpes, izārstēt HIV un AIDS, izārstēt krūts vēzi un izārstēt vēzi,
  vēlreiz noteikti sazinieties ar viņu, ja jums ir kādas problēmas, viņš jums palīdzēs. viņa e-pasta adrese ir drpellar@gmail.com

  AtbildētDzēst
 70. Kā es varēju norēķināties ar savu vīru ar Dr.Sango rakstnieka palīdzību, man ir 47 gadi un trīs bērni. Vienu rītu pirms apmēram 8 mēnešiem mans vīrs tikko pamodās no gultas, bet otrs teica, ka mums vajadzētu izlauzties, ka viņu vairs neinteresē mūsu laulība, šie vārdi mani līdzsvaroja, un es gandrīz noģību, meloju viņam un jautāju, kas notika, bet viņš atteicās neko teikt, tajā pašā mēnesī, kad pameta mājas un atstāja mani vienu ar bērniem un esiet patiess, man tas nebija viegli, pat teica, lai viņa māsas man palīdz lūgt piedošanu, ja es neapzināti kļūdījos un visi prieki iekrīt nedzirdīgā ausī. Es meklēju palīdzību no citas platformas, taču viss neizdevās, līdz es izlasīju rakstu par garīgu cilvēku - rakstnieku, kuru sauca Dr.Sango, es viņam izskaidroju viņa problēmu un viņš man lika man sniegt daļu no manis sniegtās informācijas, viņš man teica, ka vīrietim nav pienācīga prāta, ka ar viņu manipulē cita sieviete, tāpēc viņš meklē šķiršanos, bet viņš man teica, lai es neuztraucos, ka pēc trim dienām visas manas rūpes beigsies, un mani visvairāk pārsteigs pareizrakstība, ko izteica izcilais Dr.Sango, mans vīrs viņu sauca atpakaļ mājās un pat man jautāja, cik ilgi viņš bija prom no mājām, es biju patiesi priecīga, ka manu laulību izglāba lielisks rakstnieks ar nosaukumu Dr.Sango. ieguvu paaugstinājumu darba vietā, viss manā dzīvē pārvēršas par labu un lielisku rakstnieku Dr.Sango ir jāpateicas par šo visu. Ja jūs saskaras ar laulības problēmām, ja meklējat dzemdes augļus, ja vēlaties atgūt bijušo mīļoto, ja vēlaties laimīgus loterijas numurus, ja jums ir vajadzīgas aizsardzības burvestības, bagātības burvestības utt. Nekautrējieties sazināties ar Dr.Sango par jebkuru burvestību darbu, un jūs būsiet ar to mūžīgi apmierināts, jo visas jūsu sirds vēlmes tiks apmierinātas. Jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu. E-pasts: spellspecialistcaster937@gmail.com

  AtbildētDzēst
 71. Es vēlos, lai pasaule pazīst lielisku cilvēku, kuru vairums cilvēku pazīst kā voodoo lordu, kurš ir ideāls risinājums attiecību, laulību un veselības problēmām. Galvenais iemesls, kāpēc es devos pie voodoo lorda, bija meklēt risinājumu sava vīra atgriešanai un grūtniecībai, jo mans vīrs mani pameta, jo es nevarēju palikt stāvoklī pēc 14 laulības gadiem. Nesen es internetā izlasīju dažas liecības, kuras daži cilvēki ir uzrakstījuši par voodoo Lord, un es biju ļoti apmierināta un nolēmu lūgt palīdzību. Viņš lieliski paveica darbu, liekot manam vīram atgriezties pie manis un lūgt piedošanu, dažus mēnešus vēlāk es ieņemu. Tagad es esmu lepna dvīņu, zēna un meitenes māte, un mans vīrs nekad nav pārstājis mani mīlēt, un mēs dzīvojam kopā ļoti laimīgi. Es nevaru pārtraukt viņa vārda publicēšanu internetā viņa labā paveiktā darba dēļ. Ikvienam, kam nepieciešama viņa palīdzība, jāsazinās ar viņu pa e-pastu [voodooconnect60@gmail.com] vai jāpievieno viņu whatsapp [+234 8097014925]. Jūs varat sazināties ar viņu šodien, lai atrisinātu savas problēmas un paliktu laimīgs mūžīgi.

  AtbildētDzēst
 72. Šis ir oficiāls apgaismots ziņojums pasaulei
  PIEZĪME: PIEVIENOJUMA NAV CILVĒKU ZIEDOŠANA UN ILLUMINATI ARĪ LŪDZ REĢISTRĀCIJAS MAKSU
  Jūs varat sazināties ar tempļa aģentu, izmantojot WhatsApp: +1(708)942-7262

  Vai esat uzņēmējs, politiķis, mūziķis? Jūs vēlaties būt bagāts

  slavens, spēcīgs dzīvē, pievienojieties Illuminati brālības kultam

  šodien un iegūstiet bagātīgu tūlītēju summu. USD 1 miljons nedēļā un bez maksas

  Automašīna, kurā jūs izvēlaties dzīvot šajā pasaulē un saņemat pat USD

  1 000 000 kā jūsu ieguvums, lai sāktu jaunu dzīvi.


  Lai varētu sazināties ar mūsu patiesajiem Gmail partneriem, jums jābūt vismaz 20 gadus vecam: illuminatiwordorder1995@gmail.com
  WhatsApp: +1 (708) 942-7262

  AtbildētDzēst
 73. Es vēlos, lai pasaule pazīst lielisku cilvēku, kuru vairums cilvēku pazīst kā voodoo lordu, kurš ir ideāls risinājums attiecību, laulību un veselības problēmām. Galvenais iemesls, kāpēc es devos pie voodoo lorda, bija meklēt risinājumu sava vīra atgriešanai un grūtniecībai, jo mans vīrs mani pameta, jo es nevarēju palikt stāvoklī pēc 14 laulības gadiem. Nesen es internetā izlasīju dažas liecības, kuras daži cilvēki ir uzrakstījuši par voodoo Lord, un es biju ļoti apmierināta un nolēmu lūgt palīdzību. Viņš lieliski paveica šo darbu, liekot manam vīram atgriezties pie manis un lūgt piedošanu, dažus mēnešus vēlāk es ieņemu. Tagad es esmu lepna dvīņu, zēna un meitenes māte, un mans vīrs nekad nav pārstājis mani mīlēt, un mēs dzīvojam kopā ļoti laimīgi. Es nevaru pārtraukt viņa vārda publicēšanu internetā viņa labā darba dēļ. Ikvienam, kam nepieciešama viņa palīdzība, jāsazinās ar viņu pa e-pastu [voodooconnect60@gmail.com] vai jāpievieno viņu whatsapp [+234 8097014925]. Jūs varat sazināties ar viņu šodien, lai atrisinātu savas problēmas un paliktu laimīgs mūžīgi.

  AtbildētDzēst
 74. Es vēlos pateikties Chief Dodoru, kas palīdzēja man, lai mans vīrs atpakaļ uz mani .. atpakaļ (2) gadus atpakaļ man bija nopietna problēma ar savu vīru, ciktāl viņš atstāja māju un sāka iepazīt citu sievieti, kamēr viņš palika Ar sievieti, es mēģināju visu es varu, lai atvest viņu atpakaļ, bet visi mani centieni bija bezjēdzīgi līdz dienai mans draugs atnāca uz manu māju, un es teicu viņai visu, kas bija noticis starp mani un manu vīru, tad viņa pastāstīja par to par to Spēcīgs pareizrakstības ritentiņš, kas viņai palīdzēja, kad viņa bija vienā un tajā pašā problēmā.
  Tad es sazinājos ar galveno Dodoru un teicu viņam katru lietu, tad viņš stāstīja Urprise 48 stundu laikā, mans vīrs patiešām atgriezās ubagošanā, lai piedotu viņam.
  Es nevaru izturēt šo prieku vienatnē, tāpēc es nolēmu dalīties ar savu liecību. Ja ir kāds, kam nepieciešama viņa palīdzība, jūs varat sazināties ar viņu ar savu e-pastu - chieverdodoru@gmail.com, whatsapp + 2349015088017..he ir gatavs palīdzēt Jebkurai iestādei, kurai nepieciešama viņa palīdzība.

  AtbildētDzēst
 75. Mana laulība bija tik labi, kad visi pēkšņi mana vīra sāka ar īpašu laulības lietu ar savu sekretāru un kad es uzzināju, ka viņš vairs nav mājās. Es sāku meklēt palīdzību, ko es nevaru pacelt tikai bērnus, un tas bija tad, kad es satiku Visvareno vadītāju Dodoru, kurš man teica, ka nav jāuztraucas par to, un ka viņš atkal atjaunos savu laulību. Tas bija kā viņš bija pareizrakstības liešana, un mans vīrs atnāca pie manis, lai visi viņa darītu aiz muguras .. Paldies Visvarenais galvenais Dodoru. Jūs esat cilvēks no jūsu vārdiem! Sazinieties ar viņu tagad, ja jums ir nepieciešama jebkāda veida palīdzības e-pasts: Chiefdodoru@gmail.com vai zvaniet vai whatsapp +2349015088017

  AtbildētDzēst
 76. Mans vārds ir Barbara. Es vēlos pateikties galvenajam Dodoru, lai atgrieztos mans bijušais vīrs.No varētu būt kādreiz, es uzskatu, ka vēstule es esmu gatavojas rakstīt faktiski vienu dienu tiks rakstīts. Es biju pasaules lielākais skeptiskais. Es nekad neticēju burvju viļņus vai kaut ko līdzīgu, bet man teica uzticams avots (ļoti ciešs kolēģis), ka uzticība ir ļoti veltīta, apdāvināta un talantīga persona, tā bija viena no labākajām lietām, kas man kādreiz ir kādreiz darīts. Mana mīlestības dzīve bija shambles; Es biju bijis caur diviem laulības šķiršanas un bija uz trešdaļas sliekšņa. Es vienkārši nevarēju saskarties ar citu laulības šķiršanu, un es gribēju mēģināt grūtāk padarīt mūsu attiecības darbu, bet mans vīrs nešķita rūpēties. Un viņš atkal bremzēja ar mani. Es biju sajaukts un nav nekāda, ko darīt atkal, drīzāk viņi sazinās ar galveno Dodoru. Viņš darīja mīlestības burvestību, kas padara manu vīru atgriezties pie manis. Mēs tagad esam ļoti apmierināti ar mūsu pašu. Galvenais Dodoru padara viņu saprast, cik daudz mēs mīlam un ir nepieciešams viens other.This cilvēks ir īsts un labs.Viņš var arī palīdzēt jums noteikt savas sadalītās attiecības. Man bija mans vīrs atpakaļ! Tas bija kā brīnums! Viņš pēkšņi gribēja doties uz laulības konsultācijām, un mēs darām ļoti, ļoti labi, mūsu mīlestības dzīvē.

  AtbildētDzēst
 77. Lūdzu, izlasiet !!! Ar cieņu es biju tik sasmalcināts, kad mans vīrs 8 gadus atstāja mani un pārcēlās uz Kvebekas pilsētu, lai būtu ar citu sievieti. Tāpēc man bija jāsasniedz internetā, lai saņemtu, līdz es uzzināju, ka galvenais Dodoru bija īstais darījums. Man, ko jūs esat garantējis mani pozitīvu rezultātu 48 stundu laikā, mans bijušais vīrs atgriezās pie manis, un viņš bija nožēlojams par visu partiju, ko viņš ir darījis, un tagad mana dzīve ir līdzsvarota, un es esmu laimīgs vēlreiz. Galvenais dodoru. Jūs veicat lielu pakalpojumu cilvēkiem. Draugi, ja jums ir nepieciešama galvenā Dodoru palīdzība. Laipni sūtiet viņu uz vadītājs uz chieverdodoru@gmail.com vai whatsapp +2349015088017 Es uz visiem laikiem iesakām jums visā pasaulē ..

  AtbildētDzēst
 78. KĀ es atguvu savu bijušo vīru, izmantojot DR WALE reālu un efektīvu burvestību
  Es nekad nebiju domājusi, ka smaidīšu vēlreiz, Mans vīrs atstāja mani ar diviem bērniem uz vienu gadu. Visi centieni viņu atgriezt neizdevās, es domāju, ka vairs viņu vairs neredzēšu, līdz satikšu dāmu, vārdā Hanna, kura man pastāstīja par pareizrakstības ritentiņš, ko sauca DR WALE, viņa man iedeva savu WhatsApp numuru +2347054019402, un es sazinājos ar viņu, un viņš man apliecināja, ka pēc dažām nedēļām mans vīrs atgriezīsies pie manis. Pēc nepilnām četrām dienām mans vīrs atgriezās un sāka lūgt piedošanu, sakot, ka tas ir velni strādā, tāpēc es joprojām esmu pārsteigts par šo brīnumu, es nevarēju palikt stāvoklī, bet, tiklīdz tika uzburta burvestība, es paliku stāvoklī un dzemdēju savu trešo bērnu, ja jums nepieciešama palīdzība no viņa, varat sazināties viņam, izmantojot: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI e -pastu: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 79. Tas tiešām ir izdevies, un es esmu lepns par to liecināt. Es redzēju ziņu par to, kā kāda sieviete atguva savu vīrieti caur DR WALE, kurš palīdzēja viņai atgūt bijušo vīru. Manas attiecības sabruka divus labus gadus un dažus mēnešus. Lai gan es ticēju garīgajai lūgšanai kopš bērnības, es negribīgi viņu izmēģināju, jo biju izmisis, bet man par vislielāko pārsteigumu DR WALE palīdzēja man atgriezt savu vīrieti, un tagad manas attiecības ir ideālas tieši tā, kā viņš solīja. Pastāvīgā pareizrakstības atgūšana ne tikai atgriezīs mīļoto, bet arī atkal iedegs jūsu mīļotāju jūtas, lai jūs būtu pēc iespējas laimīgāki ar šo personu. Mans vīrietis tagad izturas pret mani kā pret karalieni un vienmēr saka, ka mīl mani visu laiku. Ja jūs pārdzīvojat grūtības attiecībās un jums nepieciešama steidzama palīdzība. WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI e -pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 80. Es esmu ļoti pateicīgs DR WALE, ka atveda savu vīru, kurš mani pameta citas sievietes dēļ, tajā brīdī, kad mans vīrs mani pameta, es domāju, ka esmu pazaudējis visu, līdz mans draugs man iedeva DR WALE, WhatsApp kontaktu, es viņam nosūtīju ziņu un pateicu viņam sāpes, ko es pārdzīvoju, tāpēc viņš man teica, ka viss būs kārtībā, ja man būs ticība un ticēšu viņam, ka burvestība noteikti noderēs man un mans vīrs noteikti atgriezīsies mājās, un viņš man teica, ko darīt dari, tāpēc šīs lietas tika paveiktas dažu dienu laikā, vēlāk mans vīrs atgriezās mājās, lūdzot man piedošanu, esmu tik laimīgs un pateicīgs DR WALE, ja jums nepieciešama DR WALE palīdzība, varat viņu pastāvīgi uzturēt: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI E -pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 81. Es esmu šeit, lai dalītos liecībā par to, kā DR WALE man palīdzēja. Pēc divu gadu attiecībām ar manu draugu viņš pēkšņi mainījās un pārstāja regulāri sazināties ar mani, viņš nāca klajā ar attaisnojumiem, ka mani neredz visu laiku. Viņš pārstāja atbildēt uz maniem zvaniem un manām sms, un viņš pārstāja mani regulāri redzēt. Pēc tam es vairākas reizes sāku viņu ķert ar dažādām meitenēm, bet katru reizi viņš teica, ka mīl mani un ka viņam vajadzīgs laiks, lai padomātu par mūsu attiecībām. Bet nevaru pārtraukt domāt par viņu, tāpēc es nolēmu doties tiešsaistē, un es redzēju tik daudz labu runu par šo burvestību, ko sauc par DR WALE, un es sazinos ar viņu un izskaidroju viņam savas problēmas. Viņš uzmeta man mīlestības burvestību, kuru es izmantoju, un dažu dienu laikā mans draugs atgriezās pie manis un sāka ar mani regulāri sazināties, un mēs pēc dažiem mēnešiem pārcēlāmies uz dzīvi kopā, un viņš man bija atvērtāks nekā iepriekš, un viņš sāka vairāk laika pavadīt kopā ar mani. es nekā viņa draugi. Mēs beidzot apprecējāmies, un tagad esam laimīgi precējušies 3 gadus ar dēlu. Kopš DR WALE man palīdzēja, mans partneris ir ļoti stabils, uzticīgs un tuvāks man nekā iepriekš. Varat arī sazināties ar šo pareizrakstības ritentiņu un izlabot savas attiecības. Kontaktpersona: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI E -pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 82. Sveiki visiem, es vēlos liecināt plašākai sabiedrībai par to, kā DR WALE lielvalstis atjaunoja manas attiecības Pēc sešu mēnešu ilgas vientulības es un EX atrisinām jautājumus, kas mums ir viens ar otru, pēc manas saskarsmes ar DR WALE, ka viņš vēlaties, lai mēs atgrieztos un atkal sāktu labas mājas, tagad esam laimīgi precējušies ar bērniem. Paldies DR WALE par viņa garīgo palīdzību. Jūs varat arī sazināties ar viņu, ja jums ir līdzīga problēma, ticiet man, DR WALE ir arī jūsu problēmu risinājums. vienmēr ir pieejams un spēj jums palīdzēt. Sazinieties ar viņu, izmantojot WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI e -pastu: drwalespellhome@gmail.com
  UZTICAMS UN UZTICAMS
  1) Mīlestības burvestības
  2) Zaudētās mīlestības burvestības
  3) Šķiršanās burvestības
  4) Laulību burvestības
  5) Iesiešanas burvestība.
  6) Sadalīšanās burvestības
  7) Loterijas burvestības
  8) finanšu burvestības
  9) burvestības, lai jūsu sieva paliktu stāvoklī E.T.C

  AtbildētDzēst
 83. Labdien, Vai jums ir nepatikšanas jūsu biznesā, Laulība, Vai jums ir kādi veselības izaicinājumi, kas šķiet neiespējami? Es biju tāds pats kā tu, kurš bija ļoti apjucis par dzīvi, bet šeit mani svin, mana laulība un bizness ir veiksmīgs, un mana veselība ir labā stāvoklī. Nav nekā tāda, ko es darītu, ka neklājas labi. Sazinieties ar DR WALE, viņam ir risinājums visām garīgajām un medicīniskajām problēmām. Viņš var izārstēt jūs no jebkuras slimības un salauzt jebkuru burvestību.
  Sazinieties ar garīgumu, sniedzot tālāk norādīto informāciju: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI
  E-pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst